FC Seoul - Gangwon FC İstatistikleri ve Maç Analizi

FC Seoul - Gangwon FC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

FC Seoul iç sahada maç başına 1.62 gol üretirken maç başına 0.88 gol yiyor. Gangwon FC ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.80 gol beklentisi gösteriyor.

South Korea · South Korean K League 1 · 24 Ekim 2026 05:00
FC SeoulGüç 66/100
VSSeoul World Cup Stadium
Gangwon FCGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

FC Seoul - Gangwon FC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FC SeoulGÜÇ PROFİLİGangwon FC
66
Genel Güç
42
90
Hücum
81
63
Savunma
35
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

FC Seoul - Gangwon FC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre FC Seoul için gol beklentisi 1.97,Gangwon FC için 0.84 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.80 seviyesinde.

FC Seoul gol profili1.97
Gangwon FC gol profili0.84
Toplam gol profili2.80
Güç farkı24

FC Seoul İç Saha İstatistikleri

FC Seoul · iç saha4G 3B 1M13-7 · 1.88 puan/maç
FC Seoul · genel6G 5B 5M21-18 · 1.44 puan/maç

Gangwon FC Deplasman İstatistikleri

Gangwon FC · deplasman3G 2B 5M12-19 · 1.10 puan/maç
Gangwon FC · genel4G 8B 8M21-29 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

FC Seoul - Gangwon FC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5728 maçlık örneklem
KG VAR%4628 maçlık örneklem
2.5 ALT%4328 maçlık örneklem
KG YOK%5428 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3228 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1828 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5428 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3228 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

FC Seoul - Gangwon FC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5428 maç örneklem
X%2928 maç örneklem
2%1828 maç örneklem
1X%8228 maç örneklem
X2%4628 maç örneklem

FC Seoul - Gangwon FC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6828 maç örneklem
1.5 ALT%3228 maç örneklem
2.5 ÜST%5728 maç örneklem
2.5 ALT%4328 maç örneklem
3.5 ÜST%3228 maç örneklem
3.5 ALT%6828 maç örneklem
4.5 ÜST%1828 maç örneklem
4.5 ALT%8228 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3228 maç örneklem
2-3 GOL%3628 maç örneklem
4+ GOL%3228 maç örneklem

FC Seoul - Gangwon FC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4628 maç örneklem
KG YOK%5428 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7928 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5428 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2928 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5728 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3228 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%728 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

FC Seoul - Gangwon FC Form Durumu ve Maç Profili

FC Seoul, genel form profilinde maç başına 1.44 puan toplarken,Gangwon FC maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri FC Seoul için 66/100, Gangwon FC için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 FC SeoulSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.80Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.44 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.