Gangwon FC - Incheon United İstatistikleri ve Maç Analizi

Gangwon FC - Incheon United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Gangwon FC iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Incheon United ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.28 gol beklentisi gösteriyor.

South Korea · South Korean K League 1 · 27 Eylül 2026 10:00
Gangwon FCGüç 42/100
VSGangneung StadiumFEM: VIP Maç Analizi
Incheon UnitedGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

34/100

Gangwon FC, mevcut form ve saha profiline göre maçın daha güçlü tarafı görünüyor. Gol profili orta bantta; maçın tamamen kapanması da kontrolsüz biçim…

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

62/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Gangwon FC - Incheon United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Gangwon FCGÜÇ PROFİLİIncheon United
42
Genel Güç
25
77
Hücum
54
49
Savunma
32
50
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Gangwon FC - Incheon United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Gangwon FC için gol beklentisi 1.61,Incheon United için 0.67 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.28 seviyesinde.

Gangwon FC gol profili1.61
Incheon United gol profili0.67
Toplam gol profili2.28
Güç farkı17

Gangwon FC İç Saha İstatistikleri

Gangwon FC · iç saha2G 4B 4M11-14 · 1.00 puan/maç
Gangwon FC · genel3G 7B 10M20-33 · 0.80 puan/maç

Incheon United Deplasman İstatistikleri

Incheon United · deplasman0G 0B 4M2-8 · 0.00 puan/maç
Incheon United · genel0G 2B 5M4-11 · 0.29 puan/maç
FEM MARKET LAB

Gangwon FC - Incheon United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5014 maçlık örneklem
KG VAR%5714 maçlık örneklem
2.5 ALT%5014 maçlık örneklem
KG YOK%4314 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2914 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1414 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3614 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2914 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Gangwon FC - Incheon United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4314 maç örneklem
X%2914 maç örneklem
2%2914 maç örneklem
1X%7114 maç örneklem
X2%5714 maç örneklem

Gangwon FC - Incheon United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5714 maç örneklem
1.5 ALT%4314 maç örneklem
2.5 ÜST%5014 maç örneklem
2.5 ALT%5014 maç örneklem
3.5 ÜST%2914 maç örneklem
3.5 ALT%7114 maç örneklem
4.5 ÜST%1414 maç örneklem
4.5 ALT%8614 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4314 maç örneklem
2-3 GOL%2914 maç örneklem
4+ GOL%2914 maç örneklem

Gangwon FC - Incheon United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5714 maç örneklem
KG YOK%4314 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7114 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3614 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1414 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7114 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2914 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1414 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Gangwon FC - Incheon United Form Durumu ve Maç Profili

Gangwon FC, genel form profilinde maç başına 0.80 puan toplarken,Incheon United maç başına 0.29 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Gangwon FC için 42/100, Incheon United için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 Gangwon FCSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.28Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.80 / 0.29Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.