Columbus Crew - Toronto FC İstatistikleri ve Maç Analizi

Columbus Crew - Toronto FC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Columbus Crew iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 0.75 gol yiyor. Toronto FC ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.17 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 24 Ekim 2026 19:30
Columbus CrewGüç 68/100
VSLower.com Field
Toronto FCGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Columbus Crew - Toronto FC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Columbus CrewGÜÇ PROFİLİToronto FC
68
Genel Güç
25
90
Hücum
54
67
Savunma
40
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Columbus Crew - Toronto FC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Columbus Crew için gol beklentisi 2.01,Toronto FC için 0.16 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.17 seviyesinde.

Columbus Crew gol profili2.01
Toronto FC gol profili0.16
Toplam gol profili2.17
Güç farkı43

Columbus Crew İç Saha İstatistikleri

Columbus Crew · iç saha5G 1B 2M12-6 · 2.00 puan/maç
Columbus Crew · genel8G 3B 8M31-25 · 1.42 puan/maç

Toronto FC Deplasman İstatistikleri

Toronto FC · deplasman0G 3B 7M5-17 · 0.30 puan/maç
Toronto FC · genel6G 6B 8M26-30 · 1.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Columbus Crew - Toronto FC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4719 maçlık örneklem
KG VAR%5319 maçlık örneklem
2.5 ALT%5319 maçlık örneklem
KG YOK%4719 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1119 maçlık örneklem
4.5 ÜST%019 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5319 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%519 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Columbus Crew - Toronto FC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6319 maç örneklem
X%2619 maç örneklem
2%1119 maç örneklem
1X%8919 maç örneklem
X2%3719 maç örneklem

Columbus Crew - Toronto FC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7419 maç örneklem
1.5 ALT%2619 maç örneklem
2.5 ÜST%4719 maç örneklem
2.5 ALT%5319 maç örneklem
3.5 ÜST%1119 maç örneklem
3.5 ALT%8919 maç örneklem
4.5 ÜST%019 maç örneklem
4.5 ALT%10019 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2619 maç örneklem
2-3 GOL%6319 maç örneklem
4+ GOL%1119 maç örneklem

Columbus Crew - Toronto FC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5319 maç örneklem
KG YOK%4719 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8419 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5319 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2119 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5819 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%519 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%019 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Columbus Crew - Toronto FC Form Durumu ve Maç Profili

Columbus Crew, genel form profilinde maç başına 1.42 puan toplarken,Toronto FC maç başına 1.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Columbus Crew için 68/100, Toronto FC için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+43 Columbus CrewSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.17Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.42 / 1.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.