Columbus Crew - Inter Miami İstatistikleri ve Maç Analizi

Columbus Crew - Inter Miami karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Columbus Crew iç sahada maç başına 1.43 gol üretirken maç başına 0.71 gol yiyor. Inter Miami ise deplasmanda maç başına 2.10 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.10 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 27 Eylül 2026 23:00
Columbus CrewGüç 65/100
VSScottsMiracle-Gro FieldFEM: VIP Maç Analizi
Inter MiamiGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

63/100

Takımların güncel güç profilleri birbirine yakın. Bu nedenle tek taraflı bir maçtan çok, küçük detayların belirleyici olacağı dengeli bir senaryo öne …

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

69/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Columbus Crew - Inter Miami Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Columbus CrewGÜÇ PROFİLİInter Miami
65
Genel Güç
62
89
Hücum
90
68
Savunma
40
60
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Columbus Crew - Inter Miami Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Columbus Crew için gol beklentisi 1.56,Inter Miami için 1.54 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.10 seviyesinde.

Columbus Crew gol profili1.56
Inter Miami gol profili1.54
Toplam gol profili3.10
Güç farkı3

Columbus Crew İç Saha İstatistikleri

Columbus Crew · iç saha4G 1B 2M10-5 · 1.86 puan/maç
Columbus Crew · genel7G 3B 7M27-21 · 1.41 puan/maç

Inter Miami Deplasman İstatistikleri

Inter Miami · deplasman5G 3B 2M21-17 · 1.80 puan/maç
Inter Miami · genel9G 9B 2M45-34 · 1.80 puan/maç
FEM MARKET LAB

Columbus Crew - Inter Miami Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6123 maçlık örneklem
KG VAR%5223 maçlık örneklem
2.5 ALT%3923 maçlık örneklem
KG YOK%4823 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3523 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2223 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4323 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3923 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Columbus Crew - Inter Miami Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3923 maç örneklem
X%2623 maç örneklem
2%3523 maç örneklem
1X%6523 maç örneklem
X2%6123 maç örneklem

Columbus Crew - Inter Miami Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7423 maç örneklem
1.5 ALT%2623 maç örneklem
2.5 ÜST%6123 maç örneklem
2.5 ALT%3923 maç örneklem
3.5 ÜST%3523 maç örneklem
3.5 ALT%6523 maç örneklem
4.5 ÜST%2223 maç örneklem
4.5 ALT%7823 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2623 maç örneklem
2-3 GOL%3923 maç örneklem
4+ GOL%3523 maç örneklem

Columbus Crew - Inter Miami Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5223 maç örneklem
KG YOK%4823 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7823 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4323 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2623 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6523 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3923 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1723 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Columbus Crew - Inter Miami Form Durumu ve Maç Profili

Columbus Crew, genel form profilinde maç başına 1.41 puan toplarken,Inter Miami maç başına 1.80 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Columbus Crew için 65/100, Inter Miami için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 Columbus CrewSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.10Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.41 / 1.80Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.