Nashville SC - Toronto FC İstatistikleri ve Maç Analizi

Nashville SC - Toronto FC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Nashville SC iç sahada maç başına 2.30 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Toronto FC ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.77 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 27 Eylül 2026 00:30
Nashville SCGüç 86/100
VSGEODIS ParkFEM: VIP Maç Analizi
Toronto FCGüç 27/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

85/100

Nashville SC, mevcut form ve saha profiline göre maçın daha güçlü tarafı görünüyor. Gol profili orta bantta; maçın tamamen kapanması da kontrolsüz biç…

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

81/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Nashville SC - Toronto FC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Nashville SCGÜÇ PROFİLİToronto FC
86
Genel Güç
27
90
Hücum
58
66
Savunma
43
85
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Nashville SC - Toronto FC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Nashville SC için gol beklentisi 2.62,Toronto FC için 0.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.77 seviyesinde.

Nashville SC gol profili2.62
Toronto FC gol profili0.15
Toplam gol profili2.77
Güç farkı59

Nashville SC İç Saha İstatistikleri

Nashville SC · iç saha9G 0B 1M23-8 · 2.70 puan/maç
Nashville SC · genel10G 5B 5M34-20 · 1.75 puan/maç

Toronto FC Deplasman İstatistikleri

Toronto FC · deplasman0G 4B 6M6-16 · 0.40 puan/maç
Toronto FC · genel5G 7B 8M25-29 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Nashville SC - Toronto FC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6025 maçlık örneklem
KG VAR%6025 maçlık örneklem
2.5 ALT%4025 maçlık örneklem
KG YOK%4025 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2825 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1625 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5625 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1225 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Nashville SC - Toronto FC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7225 maç örneklem
X%2425 maç örneklem
2%425 maç örneklem
1X%9625 maç örneklem
X2%2825 maç örneklem

Nashville SC - Toronto FC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7225 maç örneklem
1.5 ALT%2825 maç örneklem
2.5 ÜST%6025 maç örneklem
2.5 ALT%4025 maç örneklem
3.5 ÜST%2825 maç örneklem
3.5 ALT%7225 maç örneklem
4.5 ÜST%1625 maç örneklem
4.5 ALT%8425 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2825 maç örneklem
2-3 GOL%4425 maç örneklem
4+ GOL%2825 maç örneklem

Nashville SC - Toronto FC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6025 maç örneklem
KG YOK%4025 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8825 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5625 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4025 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6025 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1225 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%025 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Nashville SC - Toronto FC Form Durumu ve Maç Profili

Nashville SC, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Toronto FC maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Nashville SC için 86/100, Toronto FC için 27/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+59 Nashville SCSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.77Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.