CF Montréal - Nashville SC İstatistikleri ve Maç Analizi

CF Montréal - Nashville SC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

CF Montréal iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Nashville SC ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.49 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 24 Ekim 2026 17:30
CF MontréalGüç 40/100
VSStade Saputo
Nashville SCGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

CF Montréal - Nashville SC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CF MontréalGÜÇ PROFİLİNashville SC
40
Genel Güç
40
69
Hücum
88
52
Savunma
46
50
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

CF Montréal - Nashville SC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre CF Montréal için gol beklentisi 1.13,Nashville SC için 1.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.49 seviyesinde.

CF Montréal gol profili1.13
Nashville SC gol profili1.36
Toplam gol profili2.49
Güç farkı0

CF Montréal İç Saha İstatistikleri

CF Montréal · iç saha2G 3B 5M9-13 · 0.90 puan/maç
CF Montréal · genel5G 4B 11M26-34 · 0.95 puan/maç

Nashville SC Deplasman İstatistikleri

Nashville SC · deplasman1G 5B 4M14-15 · 0.80 puan/maç
Nashville SC · genel11G 4B 5M37-20 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

CF Montréal - Nashville SC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5223 maçlık örneklem
KG VAR%6123 maçlık örneklem
2.5 ALT%4823 maçlık örneklem
KG YOK%3923 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3523 maçlık örneklem
4.5 ÜST%923 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3923 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4323 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

CF Montréal - Nashville SC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2623 maç örneklem
X%4323 maç örneklem
2%3023 maç örneklem
1X%7023 maç örneklem
X2%7423 maç örneklem

CF Montréal - Nashville SC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7023 maç örneklem
1.5 ALT%3023 maç örneklem
2.5 ÜST%5223 maç örneklem
2.5 ALT%4823 maç örneklem
3.5 ÜST%3523 maç örneklem
3.5 ALT%6523 maç örneklem
4.5 ÜST%923 maç örneklem
4.5 ALT%9123 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3023 maç örneklem
2-3 GOL%3523 maç örneklem
4+ GOL%3523 maç örneklem

CF Montréal - Nashville SC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6123 maç örneklem
KG YOK%3923 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7023 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3923 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%423 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7823 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4323 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%923 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

CF Montréal - Nashville SC Form Durumu ve Maç Profili

CF Montréal, genel form profilinde maç başına 0.95 puan toplarken,Nashville SC maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri CF Montréal için 40/100, Nashville SC için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.49Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.95 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.