Nashville SC - Sporting Kansas City İstatistikleri ve Maç Analizi

Nashville SC - Sporting Kansas City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Nashville SC iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Sporting Kansas City ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.03 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 15 Ekim 2026 00:30
Nashville SCGüç 85/100
VSGEODIS Park
Sporting Kansas CityGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Nashville SC - Sporting Kansas City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Nashville SCGÜÇ PROFİLİSporting Kansas City
85
Genel Güç
36
90
Hücum
81
68
Savunma
35
85
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Nashville SC - Sporting Kansas City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Nashville SC için gol beklentisi 2.51,Sporting Kansas City için 0.52 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.03 seviyesinde.

Nashville SC gol profili2.51
Sporting Kansas City gol profili0.52
Toplam gol profili3.03
Güç farkı49

Nashville SC İç Saha İstatistikleri

Nashville SC · iç saha9G 0B 1M21-7 · 2.70 puan/maç
Nashville SC · genel11G 4B 5M37-21 · 1.85 puan/maç

Sporting Kansas City Deplasman İstatistikleri

Sporting Kansas City · deplasman2G 2B 6M12-19 · 0.80 puan/maç
Sporting Kansas City · genel6G 3B 11M26-35 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Nashville SC - Sporting Kansas City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6330 maçlık örneklem
KG VAR%5330 maçlık örneklem
2.5 ALT%3730 maçlık örneklem
KG YOK%4730 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3730 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2730 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6030 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3330 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Nashville SC - Sporting Kansas City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%7030 maç örneklem
X%1330 maç örneklem
2%1730 maç örneklem
1X%8330 maç örneklem
X2%3030 maç örneklem

Nashville SC - Sporting Kansas City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8030 maç örneklem
1.5 ALT%2030 maç örneklem
2.5 ÜST%6330 maç örneklem
2.5 ALT%3730 maç örneklem
3.5 ÜST%3730 maç örneklem
3.5 ALT%6330 maç örneklem
4.5 ÜST%2730 maç örneklem
4.5 ALT%7330 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2030 maç örneklem
2-3 GOL%4330 maç örneklem
4+ GOL%3730 maç örneklem

Nashville SC - Sporting Kansas City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5330 maç örneklem
KG YOK%4730 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8330 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6030 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3730 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6030 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3330 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1030 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Nashville SC - Sporting Kansas City Form Durumu ve Maç Profili

Nashville SC, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Sporting Kansas City maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Nashville SC için 85/100, Sporting Kansas City için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+49 Nashville SCSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.03Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.