Portland Timbers - Colorado Rapids İstatistikleri ve Maç Analizi

Portland Timbers - Colorado Rapids karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Portland Timbers iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Colorado Rapids ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.12 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 18 Ekim 2026 02:30
Portland TimbersGüç 62/100
VSProvidence Park
Colorado RapidsGüç 41/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Portland Timbers - Colorado Rapids Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Portland TimbersGÜÇ PROFİLİColorado Rapids
62
Genel Güç
41
90
Hücum
88
49
Savunma
43
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Portland Timbers - Colorado Rapids Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Portland Timbers için gol beklentisi 1.93,Colorado Rapids için 1.19 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.12 seviyesinde.

Portland Timbers gol profili1.93
Colorado Rapids gol profili1.19
Toplam gol profili3.12
Güç farkı21

Portland Timbers İç Saha İstatistikleri

Portland Timbers · iç saha5G 3B 2M18-14 · 1.80 puan/maç
Portland Timbers · genel6G 5B 9M34-39 · 1.15 puan/maç

Colorado Rapids Deplasman İstatistikleri

Colorado Rapids · deplasman2G 3B 5M14-16 · 0.90 puan/maç
Colorado Rapids · genel7G 6B 7M27-28 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Portland Timbers - Colorado Rapids Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6531 maçlık örneklem
KG VAR%6831 maçlık örneklem
2.5 ALT%3531 maçlık örneklem
KG YOK%3231 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3931 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1931 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4231 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4231 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Portland Timbers - Colorado Rapids Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3931 maç örneklem
X%2931 maç örneklem
2%3231 maç örneklem
1X%6831 maç örneklem
X2%6131 maç örneklem

Portland Timbers - Colorado Rapids Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7731 maç örneklem
1.5 ALT%2331 maç örneklem
2.5 ÜST%6531 maç örneklem
2.5 ALT%3531 maç örneklem
3.5 ÜST%3931 maç örneklem
3.5 ALT%6131 maç örneklem
4.5 ÜST%1931 maç örneklem
4.5 ALT%8131 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2331 maç örneklem
2-3 GOL%3931 maç örneklem
4+ GOL%3931 maç örneklem

Portland Timbers - Colorado Rapids Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6831 maç örneklem
KG YOK%3231 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8131 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4231 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1931 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8131 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4231 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2331 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Portland Timbers - Colorado Rapids Form Durumu ve Maç Profili

Portland Timbers, genel form profilinde maç başına 1.15 puan toplarken,Colorado Rapids maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Portland Timbers için 62/100, Colorado Rapids için 41/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 Portland TimbersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.12Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.15 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.