San Jose Earthquakes - Portland Timbers İstatistikleri ve Maç Analizi

San Jose Earthquakes - Portland Timbers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

San Jose Earthquakes iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Portland Timbers ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.29 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 27 Eylül 2026 02:30
San Jose EarthquakesGüç 50/100
VSPayPal ParkFEM: VIP Maç Analizi
Portland TimbersGüç 43/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

73/100

Takımların güncel güç profilleri birbirine yakın. Bu nedenle tek taraflı bir maçtan çok, küçük detayların belirleyici olacağı dengeli bir senaryo öne …

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

74/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
San Jose EarthquakesGÜÇ PROFİLİPortland Timbers
50
Genel Güç
43
88
Hücum
90
40
Savunma
35
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre San Jose Earthquakes için gol beklentisi 1.66,Portland Timbers için 1.63 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.29 seviyesinde.

San Jose Earthquakes gol profili1.66
Portland Timbers gol profili1.63
Toplam gol profili3.29
Güç farkı7

San Jose Earthquakes İç Saha İstatistikleri

San Jose Earthquakes · iç saha4G 2B 4M14-17 · 1.40 puan/maç
San Jose Earthquakes · genel7G 3B 10M27-38 · 1.20 puan/maç

Portland Timbers Deplasman İstatistikleri

Portland Timbers · deplasman3G 1B 6M17-19 · 1.00 puan/maç
Portland Timbers · genel8G 5B 7M35-32 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5922 maçlık örneklem
KG VAR%5922 maçlık örneklem
2.5 ALT%4122 maçlık örneklem
KG YOK%4122 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4122 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2322 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5022 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5022 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4522 maç örneklem
X%1422 maç örneklem
2%4122 maç örneklem
1X%5922 maç örneklem
X2%5522 maç örneklem

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7722 maç örneklem
1.5 ALT%2322 maç örneklem
2.5 ÜST%5922 maç örneklem
2.5 ALT%4122 maç örneklem
3.5 ÜST%4122 maç örneklem
3.5 ALT%5922 maç örneklem
4.5 ÜST%2322 maç örneklem
4.5 ALT%7722 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2322 maç örneklem
2-3 GOL%3622 maç örneklem
4+ GOL%4122 maç örneklem

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5922 maç örneklem
KG YOK%4122 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8622 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5022 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1422 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7322 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5022 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2322 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Form Durumu ve Maç Profili

San Jose Earthquakes, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Portland Timbers maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri San Jose Earthquakes için 50/100, Portland Timbers için 43/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 San Jose EarthquakesSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.29Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.