Colorado Rapids - Minnesota United İstatistikleri ve Maç Analizi

Colorado Rapids - Minnesota United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Colorado Rapids iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Minnesota United ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.88 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 15 Ekim 2026 01:30
Colorado RapidsGüç 61/100
VSDick's Sporting Goods Park
Minnesota UnitedGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Colorado Rapids - Minnesota United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Colorado RapidsGÜÇ PROFİLİMinnesota United
61
Genel Güç
34
88
Hücum
88
57
Savunma
35
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Colorado Rapids - Minnesota United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Colorado Rapids için gol beklentisi 1.86,Minnesota United için 1.02 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.88 seviyesinde.

Colorado Rapids gol profili1.86
Minnesota United gol profili1.02
Toplam gol profili2.88
Güç farkı27

Colorado Rapids İç Saha İstatistikleri

Colorado Rapids · iç saha5G 3B 2M14-11 · 1.80 puan/maç
Colorado Rapids · genel8G 5B 7M28-26 · 1.45 puan/maç

Minnesota United Deplasman İstatistikleri

Minnesota United · deplasman1G 3B 6M14-19 · 0.60 puan/maç
Minnesota United · genel1G 9B 10M23-32 · 0.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Colorado Rapids - Minnesota United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4427 maçlık örneklem
KG VAR%5927 maçlık örneklem
2.5 ALT%5627 maçlık örneklem
KG YOK%4127 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2227 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1527 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4127 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2627 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Colorado Rapids - Minnesota United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4827 maç örneklem
X%4127 maç örneklem
2%1127 maç örneklem
1X%8927 maç örneklem
X2%5227 maç örneklem

Colorado Rapids - Minnesota United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7027 maç örneklem
1.5 ALT%3027 maç örneklem
2.5 ÜST%4427 maç örneklem
2.5 ALT%5627 maç örneklem
3.5 ÜST%2227 maç örneklem
3.5 ALT%7827 maç örneklem
4.5 ÜST%1527 maç örneklem
4.5 ALT%8527 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3027 maç örneklem
2-3 GOL%4827 maç örneklem
4+ GOL%2227 maç örneklem

Colorado Rapids - Minnesota United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5927 maç örneklem
KG YOK%4127 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8127 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4127 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1527 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6327 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2627 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1527 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Colorado Rapids - Minnesota United Form Durumu ve Maç Profili

Colorado Rapids, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Minnesota United maç başına 0.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Colorado Rapids için 61/100, Minnesota United için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 Colorado RapidsSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.88Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 0.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.