Austin FC - Vancouver Whitecaps İstatistikleri ve Maç Analizi

Austin FC - Vancouver Whitecaps karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Austin FC iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Vancouver Whitecaps ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.74 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 18 Ekim 2026 00:30
Austin FCGüç 45/100
VSQ2 Stadium
Vancouver WhitecapsGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Austin FC - Vancouver Whitecaps Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Austin FCGÜÇ PROFİLİVancouver Whitecaps
45
Genel Güç
36
90
Hücum
62
40
Savunma
43
50
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Austin FC - Vancouver Whitecaps Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Austin FC için gol beklentisi 1.75,Vancouver Whitecaps için 0.99 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.74 seviyesinde.

Austin FC gol profili1.75
Vancouver Whitecaps gol profili0.99
Toplam gol profili2.74
Güç farkı9

Austin FC İç Saha İstatistikleri

Austin FC · iç saha2G 4B 4M17-17 · 1.00 puan/maç
Austin FC · genel4G 5B 11M21-36 · 0.85 puan/maç

Vancouver Whitecaps Deplasman İstatistikleri

Vancouver Whitecaps · deplasman2G 3B 5M7-16 · 0.90 puan/maç
Vancouver Whitecaps · genel6G 5B 9M26-34 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Austin FC - Vancouver Whitecaps Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Austin FC - Vancouver Whitecaps Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Austin FC - Vancouver Whitecaps Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Austin FC - Vancouver Whitecaps Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Austin FC - Vancouver Whitecaps Form Durumu ve Maç Profili

Austin FC, genel form profilinde maç başına 0.85 puan toplarken,Vancouver Whitecaps maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Austin FC için 45/100, Vancouver Whitecaps için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 Austin FCSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.85 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.