Vancouver Whitecaps - DC United İstatistikleri ve Maç Analizi

Vancouver Whitecaps - DC United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Vancouver Whitecaps iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. DC United ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.85 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 27 Eylül 2026 02:30
Vancouver WhitecapsGüç 58/100
VSBC PlaceFEM: VIP Maç Analizi
DC UnitedGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

78/100

Vancouver Whitecaps, mevcut form ve saha profiline göre maçın daha güçlü tarafı görünüyor. Gol profili orta bantta; maçın tamamen kapanması da kontrol…

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

76/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Vancouver Whitecaps - DC United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Vancouver WhitecapsGÜÇ PROFİLİDC United
58
Genel Güç
40
90
Hücum
77
52
Savunma
38
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Vancouver Whitecaps - DC United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Vancouver Whitecaps için gol beklentisi 1.86,DC United için 1.00 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.85 seviyesinde.

Vancouver Whitecaps gol profili1.86
DC United gol profili1.00
Toplam gol profili2.85
Güç farkı18

Vancouver Whitecaps İç Saha İstatistikleri

Vancouver Whitecaps · iç saha5G 1B 4M16-13 · 1.60 puan/maç
Vancouver Whitecaps · genel7G 3B 10M29-34 · 1.20 puan/maç

DC United Deplasman İstatistikleri

DC United · deplasman2G 4B 4M11-18 · 1.00 puan/maç
DC United · genel4G 10B 6M24-32 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Vancouver Whitecaps - DC United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5531 maçlık örneklem
KG VAR%6531 maçlık örneklem
2.5 ALT%4531 maçlık örneklem
KG YOK%3531 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2931 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1631 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3231 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3531 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Vancouver Whitecaps - DC United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3931 maç örneklem
X%2631 maç örneklem
2%3531 maç örneklem
1X%6531 maç örneklem
X2%6131 maç örneklem

Vancouver Whitecaps - DC United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8131 maç örneklem
1.5 ALT%1931 maç örneklem
2.5 ÜST%5531 maç örneklem
2.5 ALT%4531 maç örneklem
3.5 ÜST%2931 maç örneklem
3.5 ALT%7131 maç örneklem
4.5 ÜST%1631 maç örneklem
4.5 ALT%8431 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1931 maç örneklem
2-3 GOL%5231 maç örneklem
4+ GOL%2931 maç örneklem

Vancouver Whitecaps - DC United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6531 maç örneklem
KG YOK%3531 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8731 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3231 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1931 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7131 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3531 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1031 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Vancouver Whitecaps - DC United Form Durumu ve Maç Profili

Vancouver Whitecaps, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,DC United maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Vancouver Whitecaps için 58/100, DC United için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 Vancouver WhitecapsSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.85Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.