St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps İstatistikleri ve Maç Analizi

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

St. Louis City SC 2 iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Vancouver Whitecaps ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.14 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 15 Ekim 2026 00:30
St. Louis City SC 2Güç 71/100
VSEnergizer Park
Vancouver WhitecapsGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
St. Louis City SC 2GÜÇ PROFİLİVancouver Whitecaps
71
Genel Güç
34
90
Hücum
73
54
Savunma
32
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre St. Louis City SC 2 için gol beklentisi 2.43,Vancouver Whitecaps için 0.71 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.14 seviyesinde.

St. Louis City SC 2 gol profili2.43
Vancouver Whitecaps gol profili0.71
Toplam gol profili3.14
Güç farkı37

St. Louis City SC 2 İç Saha İstatistikleri

St. Louis City SC 2 · iç saha6G 3B 1M21-12 · 2.10 puan/maç
St. Louis City SC 2 · genel11G 5B 4M40-26 · 1.90 puan/maç

Vancouver Whitecaps Deplasman İstatistikleri

Vancouver Whitecaps · deplasman2G 2B 6M10-20 · 0.80 puan/maç
Vancouver Whitecaps · genel6G 5B 9M27-35 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6138 maçlık örneklem
KG VAR%5538 maçlık örneklem
2.5 ALT%3938 maçlık örneklem
KG YOK%4538 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3438 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1338 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5838 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3738 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5338 maç örneklem
X%2438 maç örneklem
2%2438 maç örneklem
1X%7638 maç örneklem
X2%4738 maç örneklem

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8238 maç örneklem
1.5 ALT%1838 maç örneklem
2.5 ÜST%6138 maç örneklem
2.5 ALT%3938 maç örneklem
3.5 ÜST%3438 maç örneklem
3.5 ALT%6638 maç örneklem
4.5 ÜST%1338 maç örneklem
4.5 ALT%8738 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1838 maç örneklem
2-3 GOL%4738 maç örneklem
4+ GOL%3438 maç örneklem

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5538 maç örneklem
KG YOK%4538 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8738 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5838 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2938 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6638 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3738 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1138 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

St. Louis City SC 2 - Vancouver Whitecaps Form Durumu ve Maç Profili

St. Louis City SC 2, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Vancouver Whitecaps maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri St. Louis City SC 2 için 71/100, Vancouver Whitecaps için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+37 St. Louis City SC 2Saha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.