New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 İstatistikleri ve Maç Analizi

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

New York Red Bulls iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. St. Louis City SC 2 ise deplasmanda maç başına 1.56 gol atıp 1.44 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.60 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 30 Eylül 2026 23:30
New York Red BullsGüç 59/100
VSSports Illustrated StadiumFEM: VIP Maç Analizi
St. Louis City SC 2Güç 55/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

67/100

Takımların güncel güç profilleri birbirine yakın. Bu nedenle tek taraflı bir maçtan çok, küçük detayların belirleyici olacağı dengeli bir senaryo öne …

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

71/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
New York Red BullsGÜÇ PROFİLİSt. Louis City SC 2
59
Genel Güç
55
90
Hücum
90
35
Savunma
48
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre New York Red Bulls için gol beklentisi 1.95,St. Louis City SC 2 için 1.65 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.60 seviyesinde.

New York Red Bulls gol profili1.95
St. Louis City SC 2 gol profili1.65
Toplam gol profili3.60
Güç farkı4

New York Red Bulls İç Saha İstatistikleri

New York Red Bulls · iç saha5G 2B 3M22-19 · 1.70 puan/maç
New York Red Bulls · genel9G 3B 8M31-36 · 1.50 puan/maç

St. Louis City SC 2 Deplasman İstatistikleri

St. Louis City SC 2 · deplasman4G 2B 3M14-13 · 1.56 puan/maç
St. Louis City SC 2 · genel10G 6B 4M38-27 · 1.80 puan/maç
FEM MARKET LAB

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6123 maçlık örneklem
KG VAR%6123 maçlık örneklem
2.5 ALT%3923 maçlık örneklem
KG YOK%3923 maçlık örneklem
3.5 ÜST%5223 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2223 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4323 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5223 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3923 maç örneklem
X%2223 maç örneklem
2%3923 maç örneklem
1X%6123 maç örneklem
X2%6123 maç örneklem

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8723 maç örneklem
1.5 ALT%1323 maç örneklem
2.5 ÜST%6123 maç örneklem
2.5 ALT%3923 maç örneklem
3.5 ÜST%5223 maç örneklem
3.5 ALT%4823 maç örneklem
4.5 ÜST%2223 maç örneklem
4.5 ALT%7823 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1323 maç örneklem
2-3 GOL%3523 maç örneklem
4+ GOL%5223 maç örneklem

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6123 maç örneklem
KG YOK%3923 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7823 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4323 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3523 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8323 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5223 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2623 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

New York Red Bulls - St. Louis City SC 2 Form Durumu ve Maç Profili

New York Red Bulls, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,St. Louis City SC 2 maç başına 1.80 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri New York Red Bulls için 59/100, St. Louis City SC 2 için 55/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 New York Red BullsSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.60Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 1.80Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.