Portogruaro - Slavia Prague İstatistikleri ve Maç Analizi

Portogruaro - Slavia Prague karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Portogruaro iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Slavia Prague ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.01 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 19 Ocak 2027 20:00
PortogruaroGüç 80/100
VSEstádio do Dragão
Slavia PragueGüç 76/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Portogruaro - Slavia Prague Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
PortogruaroGÜÇ PROFİLİSlavia Prague
80
Genel Güç
76
90
Hücum
90
71
Savunma
66
80
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Portogruaro - Slavia Prague Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Portogruaro için gol beklentisi 1.46,Slavia Prague için 1.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.01 seviyesinde.

Portogruaro gol profili1.46
Slavia Prague gol profili1.55
Toplam gol profili3.01
Güç farkı4

Portogruaro İç Saha İstatistikleri

Portogruaro · iç saha8G 1B 1M18-6 · 2.50 puan/maç
Portogruaro · genel15G 2B 3M37-17 · 2.35 puan/maç

Slavia Prague Deplasman İstatistikleri

Slavia Prague · deplasman7G 1B 2M22-8 · 2.20 puan/maç
Slavia Prague · genel13G 3B 4M45-19 · 2.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Portogruaro - Slavia Prague Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Portogruaro - Slavia Prague Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Portogruaro - Slavia Prague Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Portogruaro - Slavia Prague Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Portogruaro - Slavia Prague Form Durumu ve Maç Profili

Portogruaro, genel form profilinde maç başına 2.35 puan toplarken,Slavia Prague maç başına 2.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Portogruaro için 80/100, Slavia Prague için 76/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 PortogruaroSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.01Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.35 / 2.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.