Slavia Prague - Mladá Boleslav İstatistikleri ve Maç Analizi

Slavia Prague - Mladá Boleslav karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Slavia Prague iç sahada maç başına 2.70 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Mladá Boleslav ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.35 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 24 Ekim 2026 16:00
Slavia PragueGüç 81/100
VSFortuna Arena
Mladá BoleslavGüç 51/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Slavia Prague - Mladá Boleslav Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Slavia PragueGÜÇ PROFİLİMladá Boleslav
81
Genel Güç
51
90
Hücum
84
57
Savunma
54
80
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Slavia Prague - Mladá Boleslav Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Slavia Prague için gol beklentisi 2.43,Mladá Boleslav için 0.92 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.35 seviyesinde.

Slavia Prague gol profili2.43
Mladá Boleslav gol profili0.92
Toplam gol profili3.35
Güç farkı30

Slavia Prague İç Saha İstatistikleri

Slavia Prague · iç saha8G 0B 2M27-11 · 2.40 puan/maç
Slavia Prague · genel14G 2B 4M44-19 · 2.20 puan/maç

Mladá Boleslav Deplasman İstatistikleri

Mladá Boleslav · deplasman3G 4B 3M13-12 · 1.30 puan/maç
Mladá Boleslav · genel9G 6B 5M34-20 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Slavia Prague - Mladá Boleslav Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Slavia Prague - Mladá Boleslav Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Slavia Prague - Mladá Boleslav Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Slavia Prague - Mladá Boleslav Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Slavia Prague - Mladá Boleslav Form Durumu ve Maç Profili

Slavia Prague, genel form profilinde maç başına 2.20 puan toplarken,Mladá Boleslav maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Slavia Prague için 81/100, Mladá Boleslav için 51/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+30 Slavia PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.35Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.20 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.