Slavia Prague - Sigma Olomouc İstatistikleri ve Maç Analizi

Slavia Prague - Sigma Olomouc karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Slavia Prague iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Sigma Olomouc ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.56 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 17 Nisan 2027 13:00
Slavia PragueGüç 81/100
VSFortuna Arena
Sigma OlomoucGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Slavia Prague - Sigma Olomouc Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Slavia PragueGÜÇ PROFİLİSigma Olomouc
81
Genel Güç
60
90
Hücum
90
66
Savunma
49
75
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Slavia Prague - Sigma Olomouc Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Slavia Prague için gol beklentisi 2.35,Sigma Olomouc için 1.21 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.56 seviyesinde.

Slavia Prague gol profili2.35
Sigma Olomouc gol profili1.21
Toplam gol profili3.56
Güç farkı21

Slavia Prague İç Saha İstatistikleri

Slavia Prague · iç saha7G 2B 1M26-8 · 2.30 puan/maç
Slavia Prague · genel13G 3B 4M45-19 · 2.10 puan/maç

Sigma Olomouc Deplasman İstatistikleri

Sigma Olomouc · deplasman5G 2B 3M18-14 · 1.70 puan/maç
Sigma Olomouc · genel10G 3B 7M36-28 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Slavia Prague - Sigma Olomouc Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7240 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%2840 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Slavia Prague - Sigma Olomouc Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Slavia Prague - Sigma Olomouc Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%7240 maç örneklem
2.5 ALT%2840 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Slavia Prague - Sigma Olomouc Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Slavia Prague - Sigma Olomouc Form Durumu ve Maç Profili

Slavia Prague, genel form profilinde maç başına 2.10 puan toplarken,Sigma Olomouc maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Slavia Prague için 81/100, Sigma Olomouc için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 Slavia PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.56Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.10 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.