Zlín - Sigma Olomouc İstatistikleri ve Maç Analizi

Zlín - Sigma Olomouc karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zlín iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Sigma Olomouc ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.97 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 24 Ekim 2026 13:00
ZlínGüç 36/100
VSStadion Letná Zlín
Sigma OlomoucGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zlín - Sigma Olomouc Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ZlínGÜÇ PROFİLİSigma Olomouc
36
Genel Güç
57
73
Hücum
90
35
Savunma
46
55
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zlín - Sigma Olomouc Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zlín için gol beklentisi 0.98,Sigma Olomouc için 1.99 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.97 seviyesinde.

Zlín gol profili0.98
Sigma Olomouc gol profili1.99
Toplam gol profili2.97
Güç farkı21

Zlín İç Saha İstatistikleri

Zlín · iç saha3G 0B 7M10-19 · 0.90 puan/maç
Zlín · genel3G 2B 15M21-46 · 0.55 puan/maç

Sigma Olomouc Deplasman İstatistikleri

Sigma Olomouc · deplasman5G 1B 4M17-15 · 1.60 puan/maç
Sigma Olomouc · genel9G 4B 7M35-30 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zlín - Sigma Olomouc Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zlín - Sigma Olomouc Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%5040 maç örneklem
1X%5040 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Zlín - Sigma Olomouc Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Zlín - Sigma Olomouc Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zlín - Sigma Olomouc Form Durumu ve Maç Profili

Zlín, genel form profilinde maç başına 0.55 puan toplarken,Sigma Olomouc maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zlín için 36/100, Sigma Olomouc için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 Sigma OlomoucSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.97Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.55 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.