Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc İstatistikleri ve Maç Analizi

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zbrojovka Brno iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Sigma Olomouc ise deplasmanda maç başına 1.80 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.02 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 3 Nisan 2027 13:00
Zbrojovka BrnoGüç 67/100
VSMěstský fotbalový stadion Srbská
Sigma OlomoucGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zbrojovka BrnoGÜÇ PROFİLİSigma Olomouc
67
Genel Güç
60
90
Hücum
90
60
Savunma
49
70
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zbrojovka Brno için gol beklentisi 1.59,Sigma Olomouc için 1.43 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.02 seviyesinde.

Zbrojovka Brno gol profili1.59
Sigma Olomouc gol profili1.43
Toplam gol profili3.02
Güç farkı7

Zbrojovka Brno İç Saha İstatistikleri

Zbrojovka Brno · iç saha6G 2B 2M16-10 · 2.00 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel10G 3B 7M30-26 · 1.65 puan/maç

Sigma Olomouc Deplasman İstatistikleri

Sigma Olomouc · deplasman5G 2B 3M18-14 · 1.70 puan/maç
Sigma Olomouc · genel10G 3B 7M36-28 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6739 maçlık örneklem
KG VAR%7239 maçlık örneklem
2.5 ALT%3339 maçlık örneklem
KG YOK%2839 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3639 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1039 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5639 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2839 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5639 maç örneklem
X%1539 maç örneklem
2%2839 maç örneklem
1X%7239 maç örneklem
X2%4439 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8239 maç örneklem
1.5 ALT%1839 maç örneklem
2.5 ÜST%6739 maç örneklem
2.5 ALT%3339 maç örneklem
3.5 ÜST%3639 maç örneklem
3.5 ALT%6439 maç örneklem
4.5 ÜST%1039 maç örneklem
4.5 ALT%9039 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1839 maç örneklem
2-3 GOL%4639 maç örneklem
4+ GOL%3639 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7239 maç örneklem
KG YOK%2839 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9239 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5639 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1839 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7939 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2839 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1039 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc Form Durumu ve Maç Profili

Zbrojovka Brno, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Sigma Olomouc maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zbrojovka Brno için 67/100, Sigma Olomouc için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Zbrojovka BrnoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.02Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.