Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 İstatistikleri ve Maç Analizi

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zbrojovka Brno iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Bohemians 1905 ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.83 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 24 Ekim 2026 13:00
Zbrojovka BrnoGüç 75/100
VSMěstský fotbalový stadion Srbská
Bohemians 1905Güç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Zbrojovka BrnoGÜÇ PROFİLİBohemians 1905
75
Genel Güç
45
90
Hücum
73
63
Savunma
46
75
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zbrojovka Brno için gol beklentisi 2.17,Bohemians 1905 için 0.66 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.83 seviyesinde.

Zbrojovka Brno gol profili2.17
Bohemians 1905 gol profili0.66
Toplam gol profili2.83
Güç farkı30

Zbrojovka Brno İç Saha İstatistikleri

Zbrojovka Brno · iç saha7G 1B 2M21-9 · 2.20 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel12G 2B 6M41-24 · 1.90 puan/maç

Bohemians 1905 Deplasman İstatistikleri

Bohemians 1905 · deplasman4G 0B 6M10-15 · 1.20 puan/maç
Bohemians 1905 · genel10G 3B 7M21-20 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5538 maçlık örneklem
KG VAR%5538 maçlık örneklem
2.5 ALT%4538 maçlık örneklem
KG YOK%4538 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3238 maçlık örneklem
4.5 ÜST%838 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5538 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2438 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5838 maç örneklem
X%1138 maç örneklem
2%3238 maç örneklem
1X%6838 maç örneklem
X2%4238 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7438 maç örneklem
1.5 ALT%2638 maç örneklem
2.5 ÜST%5538 maç örneklem
2.5 ALT%4538 maç örneklem
3.5 ÜST%3238 maç örneklem
3.5 ALT%6838 maç örneklem
4.5 ÜST%838 maç örneklem
4.5 ALT%9238 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2638 maç örneklem
2-3 GOL%4238 maç örneklem
4+ GOL%3238 maç örneklem

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5538 maç örneklem
KG YOK%4538 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7638 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5538 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2638 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7638 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2438 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%538 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 Form Durumu ve Maç Profili

Zbrojovka Brno, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Bohemians 1905 maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zbrojovka Brno için 75/100, Bohemians 1905 için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+30 Zbrojovka BrnoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.83Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.