Artis Brno - Zbrojovka Brno İstatistikleri ve Maç Analizi

Artis Brno - Zbrojovka Brno karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Artis Brno iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Zbrojovka Brno ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.97 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 20 Şubat 2027 14:00
Artis BrnoGüç 34/100
VSMěstský fotbalový stadion Srbská
Zbrojovka BrnoGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Artis Brno - Zbrojovka Brno Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Artis BrnoGÜÇ PROFİLİZbrojovka Brno
34
Genel Güç
40
69
Hücum
90
40
Savunma
30
45
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Artis Brno - Zbrojovka Brno Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Artis Brno için gol beklentisi 1.33,Zbrojovka Brno için 1.64 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.97 seviyesinde.

Artis Brno gol profili1.33
Zbrojovka Brno gol profili1.64
Toplam gol profili2.97
Güç farkı6

Artis Brno İç Saha İstatistikleri

Artis Brno · iç saha1G 4B 5M9-17 · 0.70 puan/maç
Artis Brno · genel4G 6B 10M25-31 · 0.90 puan/maç

Zbrojovka Brno Deplasman İstatistikleri

Zbrojovka Brno · deplasman3G 1B 6M15-22 · 1.00 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel10G 3B 7M30-26 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Artis Brno - Zbrojovka Brno Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6531 maçlık örneklem
KG VAR%6531 maçlık örneklem
2.5 ALT%3531 maçlık örneklem
KG YOK%3531 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4531 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2631 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5231 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4831 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Artis Brno - Zbrojovka Brno Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3231 maç örneklem
X%3231 maç örneklem
2%3531 maç örneklem
1X%6531 maç örneklem
X2%6831 maç örneklem

Artis Brno - Zbrojovka Brno Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8731 maç örneklem
1.5 ALT%1331 maç örneklem
2.5 ÜST%6531 maç örneklem
2.5 ALT%3531 maç örneklem
3.5 ÜST%4531 maç örneklem
3.5 ALT%5531 maç örneklem
4.5 ÜST%2631 maç örneklem
4.5 ALT%7431 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1331 maç örneklem
2-3 GOL%4231 maç örneklem
4+ GOL%4531 maç örneklem

Artis Brno - Zbrojovka Brno Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6531 maç örneklem
KG YOK%3531 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8431 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5231 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1631 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7131 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4831 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2931 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Artis Brno - Zbrojovka Brno Form Durumu ve Maç Profili

Artis Brno, genel form profilinde maç başına 0.90 puan toplarken,Zbrojovka Brno maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Artis Brno için 34/100, Zbrojovka Brno için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 Zbrojovka BrnoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.97Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.90 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.