Teplice - Artis Brno İstatistikleri ve Maç Analizi

Teplice - Artis Brno karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Teplice iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Artis Brno ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.99 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 24 Ekim 2026 13:00
TepliceGüç 51/100
VSAGC Aréna Na Stínadlech
Artis BrnoGüç 48/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

31/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Teplice - Artis Brno Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TepliceGÜÇ PROFİLİArtis Brno
51
Genel Güç
48
88
Hücum
90
52
Savunma
46
55
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Teplice - Artis Brno Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Teplice için gol beklentisi 1.47,Artis Brno için 1.52 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.99 seviyesinde.

Teplice gol profili1.47
Artis Brno gol profili1.52
Toplam gol profili2.99
Güç farkı3

Teplice İç Saha İstatistikleri

Teplice · iç saha3G 4B 3M14-13 · 1.30 puan/maç
Teplice · genel8G 7B 5M33-27 · 1.55 puan/maç

Artis Brno Deplasman İstatistikleri

Artis Brno · deplasman3G 2B 5M17-15 · 1.10 puan/maç
Artis Brno · genel4G 5B 11M24-32 · 0.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Teplice - Artis Brno Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5137 maçlık örneklem
KG VAR%5137 maçlık örneklem
2.5 ALT%4937 maçlık örneklem
KG YOK%4937 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3537 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1637 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4137 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4137 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Teplice - Artis Brno Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3837 maç örneklem
X%2437 maç örneklem
2%3837 maç örneklem
1X%6237 maç örneklem
X2%6237 maç örneklem

Teplice - Artis Brno Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7337 maç örneklem
1.5 ALT%2737 maç örneklem
2.5 ÜST%5137 maç örneklem
2.5 ALT%4937 maç örneklem
3.5 ÜST%3537 maç örneklem
3.5 ALT%6537 maç örneklem
4.5 ÜST%1637 maç örneklem
4.5 ALT%8437 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2737 maç örneklem
2-3 GOL%3837 maç örneklem
4+ GOL%3537 maç örneklem

Teplice - Artis Brno Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5137 maç örneklem
KG YOK%4937 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7637 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4137 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1437 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7037 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4137 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2437 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Teplice - Artis Brno Form Durumu ve Maç Profili

Teplice, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Artis Brno maç başına 0.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Teplice için 51/100, Artis Brno için 48/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 TepliceSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.99Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 0.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.