Slavia Prague - Teplice İstatistikleri ve Maç Analizi

Slavia Prague - Teplice karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Slavia Prague iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Teplice ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.69 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 20 Şubat 2027 14:00
Slavia PragueGüç 81/100
VSFortuna Arena
TepliceGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Slavia Prague - Teplice Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Slavia PragueGÜÇ PROFİLİTeplice
81
Genel Güç
65
90
Hücum
90
66
Savunma
49
75
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Slavia Prague - Teplice Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Slavia Prague için gol beklentisi 2.30,Teplice için 1.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.69 seviyesinde.

Slavia Prague gol profili2.30
Teplice gol profili1.38
Toplam gol profili3.69
Güç farkı16

Slavia Prague İç Saha İstatistikleri

Slavia Prague · iç saha7G 2B 1M26-8 · 2.30 puan/maç
Slavia Prague · genel13G 3B 4M45-19 · 2.10 puan/maç

Teplice Deplasman İstatistikleri

Teplice · deplasman6G 1B 3M20-14 · 1.90 puan/maç
Teplice · genel9G 5B 6M34-27 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Slavia Prague - Teplice Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Slavia Prague - Teplice Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Slavia Prague - Teplice Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%3040 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Slavia Prague - Teplice Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Slavia Prague - Teplice Form Durumu ve Maç Profili

Slavia Prague, genel form profilinde maç başına 2.10 puan toplarken,Teplice maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Slavia Prague için 81/100, Teplice için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Slavia PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.69Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.10 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.