Zlín - Zbrojovka Brno İstatistikleri ve Maç Analizi

Zlín - Zbrojovka Brno karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Zlín iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Zbrojovka Brno ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.09 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 6 Şubat 2027 14:00
ZlínGüç 40/100
VSStadion Letná Zlín
Zbrojovka BrnoGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

30/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Zlín - Zbrojovka Brno Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ZlínGÜÇ PROFİLİZbrojovka Brno
40
Genel Güç
40
77
Hücum
90
40
Savunma
30
55
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Zlín - Zbrojovka Brno Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Zlín için gol beklentisi 1.52,Zbrojovka Brno için 1.58 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.09 seviyesinde.

Zlín gol profili1.52
Zbrojovka Brno gol profili1.58
Toplam gol profili3.09
Güç farkı0

Zlín İç Saha İstatistikleri

Zlín · iç saha3G 1B 6M11-17 · 1.00 puan/maç
Zlín · genel3G 4B 13M21-40 · 0.65 puan/maç

Zbrojovka Brno Deplasman İstatistikleri

Zbrojovka Brno · deplasman3G 1B 6M15-22 · 1.00 puan/maç
Zbrojovka Brno · genel10G 3B 7M30-26 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Zlín - Zbrojovka Brno Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6534 maçlık örneklem
KG VAR%5334 maçlık örneklem
2.5 ALT%3534 maçlık örneklem
KG YOK%4734 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4434 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2434 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4434 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5034 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Zlín - Zbrojovka Brno Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3534 maç örneklem
X%1834 maç örneklem
2%4734 maç örneklem
1X%5334 maç örneklem
X2%6534 maç örneklem

Zlín - Zbrojovka Brno Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8234 maç örneklem
1.5 ALT%1834 maç örneklem
2.5 ÜST%6534 maç örneklem
2.5 ALT%3534 maç örneklem
3.5 ÜST%4434 maç örneklem
3.5 ALT%5634 maç örneklem
4.5 ÜST%2434 maç örneklem
4.5 ALT%7634 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1834 maç örneklem
2-3 GOL%3834 maç örneklem
4+ GOL%4434 maç örneklem

Zlín - Zbrojovka Brno Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5334 maç örneklem
KG YOK%4734 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7934 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4434 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2134 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7134 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5034 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3234 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Zlín - Zbrojovka Brno Form Durumu ve Maç Profili

Zlín, genel form profilinde maç başına 0.65 puan toplarken,Zbrojovka Brno maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Zlín için 40/100, Zbrojovka Brno için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkıDengeliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.09Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.65 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.