Bohemians 1905 - Slavia Prague İstatistikleri ve Maç Analizi

Bohemians 1905 - Slavia Prague karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Bohemians 1905 iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 0.50 gol yiyor. Slavia Prague ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.54 gol beklentisi gösteriyor.

Czechia · Czech First League · 30 Ocak 2027 14:00
Bohemians 1905Güç 69/100
VSĎolíček
Slavia PragueGüç 76/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Bohemians 1905 - Slavia Prague Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Bohemians 1905GÜÇ PROFİLİSlavia Prague
69
Genel Güç
76
77
Hücum
90
74
Savunma
66
70
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Bohemians 1905 - Slavia Prague Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Bohemians 1905 için gol beklentisi 0.92,Slavia Prague için 1.62 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.54 seviyesinde.

Bohemians 1905 gol profili0.92
Slavia Prague gol profili1.62
Toplam gol profili2.54
Güç farkı7

Bohemians 1905 İç Saha İstatistikleri

Bohemians 1905 · iç saha6G 3B 1M11-5 · 2.10 puan/maç
Bohemians 1905 · genel9G 4B 7M21-21 · 1.55 puan/maç

Slavia Prague Deplasman İstatistikleri

Slavia Prague · deplasman7G 1B 2M22-8 · 2.20 puan/maç
Slavia Prague · genel13G 3B 4M45-19 · 2.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Bohemians 1905 - Slavia Prague Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Bohemians 1905 - Slavia Prague Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4840 maç örneklem
1X%5240 maç örneklem
X2%7240 maç örneklem

Bohemians 1905 - Slavia Prague Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Bohemians 1905 - Slavia Prague Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Bohemians 1905 - Slavia Prague Form Durumu ve Maç Profili

Bohemians 1905, genel form profilinde maç başına 1.55 puan toplarken,Slavia Prague maç başına 2.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Bohemians 1905 için 69/100, Slavia Prague için 76/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Slavia PragueSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.54Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.55 / 2.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.