CFR Cluj - Petrolul Ploiești İstatistikleri ve Maç Analizi

CFR Cluj - Petrolul Ploiești karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

CFR Cluj iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Petrolul Ploiești ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.76 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 6 Mart 2027 18:00
CFR ClujGüç 58/100
VSStadionul Dr Constantin Rădulescu
Petrolul PloieștiGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

CFR Cluj - Petrolul Ploiești Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CFR ClujGÜÇ PROFİLİPetrolul Ploiești
58
Genel Güç
44
90
Hücum
81
54
Savunma
46
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

CFR Cluj - Petrolul Ploiești Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre CFR Cluj için gol beklentisi 1.70,Petrolul Ploiești için 1.06 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.76 seviyesinde.

CFR Cluj gol profili1.70
Petrolul Ploiești gol profili1.06
Toplam gol profili2.76
Güç farkı14

CFR Cluj İç Saha İstatistikleri

CFR Cluj · iç saha4G 4B 2M16-12 · 1.60 puan/maç
CFR Cluj · genel6G 7B 7M24-26 · 1.25 puan/maç

Petrolul Ploiești Deplasman İstatistikleri

Petrolul Ploiești · deplasman3G 2B 5M12-15 · 1.10 puan/maç
Petrolul Ploiești · genel8G 6B 6M25-24 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

CFR Cluj - Petrolul Ploiești Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

CFR Cluj - Petrolul Ploiești Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

CFR Cluj - Petrolul Ploiești Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

CFR Cluj - Petrolul Ploiești Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

CFR Cluj - Petrolul Ploiești Form Durumu ve Maç Profili

CFR Cluj, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Petrolul Ploiești maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri CFR Cluj için 58/100, Petrolul Ploiești için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 CFR ClujSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.76Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.