Botoșani - Petrolul Ploiești İstatistikleri ve Maç Analizi

Botoșani - Petrolul Ploiești karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Botoșani iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Petrolul Ploiești ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.60 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.72 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 24 Ekim 2026 17:00
BotoșaniGüç 67/100
VSStadion Municipal Botoșani
Petrolul PloieștiGüç 36/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Botoșani - Petrolul Ploiești Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BotoșaniGÜÇ PROFİLİPetrolul Ploiești
67
Genel Güç
36
90
Hücum
69
60
Savunma
43
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Botoșani - Petrolul Ploiești Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Botoșani için gol beklentisi 2.10,Petrolul Ploiești için 0.63 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.72 seviyesinde.

Botoșani gol profili2.10
Petrolul Ploiești gol profili0.63
Toplam gol profili2.72
Güç farkı31

Botoșani İç Saha İstatistikleri

Botoșani · iç saha5G 4B 1M19-10 · 1.90 puan/maç
Botoșani · genel5G 7B 8M31-35 · 1.10 puan/maç

Petrolul Ploiești Deplasman İstatistikleri

Petrolul Ploiești · deplasman2G 2B 6M9-16 · 0.80 puan/maç
Petrolul Ploiești · genel8G 5B 7M22-24 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Botoșani - Petrolul Ploiești Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Botoșani - Petrolul Ploiești Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3840 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Botoșani - Petrolul Ploiești Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Botoșani - Petrolul Ploiești Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Botoșani - Petrolul Ploiești Form Durumu ve Maç Profili

Botoșani, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Petrolul Ploiești maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Botoșani için 67/100, Petrolul Ploiești için 36/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 BotoșaniSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.72Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.