CFR Cluj - Dinamo București İstatistikleri ve Maç Analizi

CFR Cluj - Dinamo București karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

CFR Cluj iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Dinamo București ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.55 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 24 Ekim 2026 17:00
CFR ClujGüç 58/100
VSStadionul Dr Constantin Rădulescu
Dinamo BucureștiGüç 48/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

CFR Cluj - Dinamo București Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CFR ClujGÜÇ PROFİLİDinamo București
58
Genel Güç
48
90
Hücum
81
57
Savunma
54
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

CFR Cluj - Dinamo București Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre CFR Cluj için gol beklentisi 1.49,Dinamo București için 1.06 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.55 seviyesinde.

CFR Cluj gol profili1.49
Dinamo București gol profili1.06
Toplam gol profili2.55
Güç farkı10

CFR Cluj İç Saha İstatistikleri

CFR Cluj · iç saha4G 4B 2M15-11 · 1.60 puan/maç
CFR Cluj · genel7G 6B 7M23-25 · 1.35 puan/maç

Dinamo București Deplasman İstatistikleri

Dinamo București · deplasman3G 3B 4M12-12 · 1.20 puan/maç
Dinamo București · genel11G 4B 5M37-18 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

CFR Cluj - Dinamo București Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

CFR Cluj - Dinamo București Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

CFR Cluj - Dinamo București Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

CFR Cluj - Dinamo București Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

CFR Cluj - Dinamo București Form Durumu ve Maç Profili

CFR Cluj, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Dinamo București maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri CFR Cluj için 58/100, Dinamo București için 48/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+10 CFR ClujSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.55Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.