Sepsi OSK - Petrolul Ploiești İstatistikleri ve Maç Analizi

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sepsi OSK iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Petrolul Ploiești ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.54 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 20 Şubat 2027 18:00
Sepsi OSKGüç 60/100
VSArena Sepsi OSK
Petrolul PloieștiGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sepsi OSKGÜÇ PROFİLİPetrolul Ploiești
60
Genel Güç
44
84
Hücum
81
57
Savunma
46
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sepsi OSK için gol beklentisi 1.54,Petrolul Ploiești için 1.00 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.54 seviyesinde.

Sepsi OSK gol profili1.54
Petrolul Ploiești gol profili1.00
Toplam gol profili2.54
Güç farkı16

Sepsi OSK İç Saha İstatistikleri

Sepsi OSK · iç saha5G 3B 2M13-11 · 1.80 puan/maç
Sepsi OSK · genel8G 5B 7M20-24 · 1.45 puan/maç

Petrolul Ploiești Deplasman İstatistikleri

Petrolul Ploiești · deplasman3G 2B 5M12-15 · 1.10 puan/maç
Petrolul Ploiești · genel8G 6B 6M25-24 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sepsi OSK - Petrolul Ploiești Form Durumu ve Maç Profili

Sepsi OSK, genel form profilinde maç başına 1.45 puan toplarken,Petrolul Ploiești maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sepsi OSK için 60/100, Petrolul Ploiești için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Sepsi OSKSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.54Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.45 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.