Sepsi OSK - Universitatea Craiova İstatistikleri ve Maç Analizi

Sepsi OSK - Universitatea Craiova karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sepsi OSK iç sahada maç başına 1.30 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Universitatea Craiova ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.97 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 24 Ekim 2026 17:00
Sepsi OSKGüç 66/100
VSArena Sepsi OSK
Universitatea CraiovaGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sepsi OSK - Universitatea Craiova Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sepsi OSKGÜÇ PROFİLİUniversitatea Craiova
66
Genel Güç
49
84
Hücum
69
71
Savunma
60
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sepsi OSK - Universitatea Craiova Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sepsi OSK için gol beklentisi 1.36,Universitatea Craiova için 0.62 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.97 seviyesinde.

Sepsi OSK gol profili1.36
Universitatea Craiova gol profili0.62
Toplam gol profili1.97
Güç farkı17

Sepsi OSK İç Saha İstatistikleri

Sepsi OSK · iç saha5G 4B 1M13-6 · 1.90 puan/maç
Sepsi OSK · genel8G 6B 6M21-20 · 1.50 puan/maç

Universitatea Craiova Deplasman İstatistikleri

Universitatea Craiova · deplasman3G 4B 3M9-10 · 1.30 puan/maç
Universitatea Craiova · genel10G 6B 4M35-16 · 1.80 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sepsi OSK - Universitatea Craiova Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sepsi OSK - Universitatea Craiova Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Sepsi OSK - Universitatea Craiova Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Sepsi OSK - Universitatea Craiova Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sepsi OSK - Universitatea Craiova Form Durumu ve Maç Profili

Sepsi OSK, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,Universitatea Craiova maç başına 1.80 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sepsi OSK için 66/100, Universitatea Craiova için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 Sepsi OSKSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.97Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 1.80Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.