Voluntari - Corvinul Hunedoara İstatistikleri ve Maç Analizi

Voluntari - Corvinul Hunedoara karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Voluntari iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Corvinul Hunedoara ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.42 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 13 Şubat 2027 18:00
VoluntariGüç 65/100
VSStadionul Anghel Iordănescu
Corvinul HunedoaraGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Voluntari - Corvinul Hunedoara Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
VoluntariGÜÇ PROFİLİCorvinul Hunedoara
65
Genel Güç
42
90
Hücum
73
63
Savunma
49
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Voluntari - Corvinul Hunedoara Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Voluntari için gol beklentisi 1.69,Corvinul Hunedoara için 0.73 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.42 seviyesinde.

Voluntari gol profili1.69
Corvinul Hunedoara gol profili0.73
Toplam gol profili2.42
Güç farkı23

Voluntari İç Saha İstatistikleri

Voluntari · iç saha6G 1B 3M15-9 · 1.90 puan/maç
Voluntari · genel8G 2B 10M28-34 · 1.30 puan/maç

Corvinul Hunedoara Deplasman İstatistikleri

Corvinul Hunedoara · deplasman3G 1B 6M10-14 · 1.00 puan/maç
Corvinul Hunedoara · genel10G 2B 8M29-21 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Voluntari - Corvinul Hunedoara Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Voluntari - Corvinul Hunedoara Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Voluntari - Corvinul Hunedoara Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Voluntari - Corvinul Hunedoara Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Voluntari - Corvinul Hunedoara Form Durumu ve Maç Profili

Voluntari, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Corvinul Hunedoara maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Voluntari için 65/100, Corvinul Hunedoara için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 VoluntariSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.42Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.