Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari İstatistikleri ve Maç Analizi

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Csíkszereda Miercurea Ciuc iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Voluntari ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.72 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 24 Ekim 2026 17:00
Csíkszereda Miercurea CiucGüç 50/100
VSStadionul Municipal Miercurea Ciuc
VoluntariGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Csíkszereda Miercurea CiucGÜÇ PROFİLİVoluntari
50
Genel Güç
38
69
Hücum
88
57
Savunma
30
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Csíkszereda Miercurea Ciuc için gol beklentisi 1.55,Voluntari için 1.17 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.72 seviyesinde.

Csíkszereda Miercurea Ciuc gol profili1.55
Voluntari gol profili1.17
Toplam gol profili2.72
Güç farkı12

Csíkszereda Miercurea Ciuc İç Saha İstatistikleri

Csíkszereda Miercurea Ciuc · iç saha4G 2B 4M9-11 · 1.40 puan/maç
Csíkszereda Miercurea Ciuc · genel5G 3B 12M16-33 · 0.90 puan/maç

Voluntari Deplasman İstatistikleri

Voluntari · deplasman3G 1B 6M14-23 · 1.00 puan/maç
Voluntari · genel10G 2B 8M33-31 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Csíkszereda Miercurea Ciuc - Voluntari Form Durumu ve Maç Profili

Csíkszereda Miercurea Ciuc, genel form profilinde maç başına 0.90 puan toplarken,Voluntari maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Csíkszereda Miercurea Ciuc için 50/100, Voluntari için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+12 Csíkszereda Miercurea CiucSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.72Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.90 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.