Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj İstatistikleri ve Maç Analizi

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Corvinul Hunedoara iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.50 gol yiyor. Universitatea Cluj ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.55 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 24 Ekim 2026 17:00
Corvinul HunedoaraGüç 75/100
VSStadionul Francisc von Neuman
Universitatea ClujGüç 38/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Corvinul HunedoaraGÜÇ PROFİLİUniversitatea Cluj
75
Genel Güç
38
90
Hücum
69
74
Savunma
38
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Corvinul Hunedoara için gol beklentisi 2.17,Universitatea Cluj için 0.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.55 seviyesinde.

Corvinul Hunedoara gol profili2.17
Universitatea Cluj gol profili0.38
Toplam gol profili2.55
Güç farkı37

Corvinul Hunedoara İç Saha İstatistikleri

Corvinul Hunedoara · iç saha7G 1B 2M18-5 · 2.20 puan/maç
Corvinul Hunedoara · genel11G 2B 7M30-18 · 1.75 puan/maç

Universitatea Cluj Deplasman İstatistikleri

Universitatea Cluj · deplasman3G 1B 6M9-18 · 1.00 puan/maç
Universitatea Cluj · genel9G 4B 7M28-27 · 1.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%6040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4040 maç örneklem
KG YOK%6040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Corvinul Hunedoara - Universitatea Cluj Form Durumu ve Maç Profili

Corvinul Hunedoara, genel form profilinde maç başına 1.75 puan toplarken,Universitatea Cluj maç başına 1.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Corvinul Hunedoara için 75/100, Universitatea Cluj için 38/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+37 Corvinul HunedoaraSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.55Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.75 / 1.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.