CFR Cluj - Sepsi OSK İstatistikleri ve Maç Analizi

CFR Cluj - Sepsi OSK karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

CFR Cluj iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Sepsi OSK ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.38 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 6 Şubat 2027 18:00
CFR ClujGüç 58/100
VSStadionul Dr Constantin Rădulescu
Sepsi OSKGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

CFR Cluj - Sepsi OSK Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CFR ClujGÜÇ PROFİLİSepsi OSK
58
Genel Güç
42
90
Hücum
62
54
Savunma
52
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

CFR Cluj - Sepsi OSK Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre CFR Cluj için gol beklentisi 1.65,Sepsi OSK için 0.73 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.38 seviyesinde.

CFR Cluj gol profili1.65
Sepsi OSK gol profili0.73
Toplam gol profili2.38
Güç farkı16

CFR Cluj İç Saha İstatistikleri

CFR Cluj · iç saha4G 4B 2M16-12 · 1.60 puan/maç
CFR Cluj · genel6G 7B 7M24-26 · 1.25 puan/maç

Sepsi OSK Deplasman İstatistikleri

Sepsi OSK · deplasman3G 2B 5M7-13 · 1.10 puan/maç
Sepsi OSK · genel8G 5B 7M20-24 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

CFR Cluj - Sepsi OSK Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

CFR Cluj - Sepsi OSK Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

CFR Cluj - Sepsi OSK Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

CFR Cluj - Sepsi OSK Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

CFR Cluj - Sepsi OSK Form Durumu ve Maç Profili

CFR Cluj, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Sepsi OSK maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri CFR Cluj için 58/100, Sepsi OSK için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 CFR ClujSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.38Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.