Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara İstatistikleri ve Maç Analizi

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Universitatea Craiova iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 0.50 gol yiyor. Corvinul Hunedoara ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.95 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 6 Şubat 2027 18:00
Universitatea CraiovaGüç 83/100
VSStadionul Ion Oblemenco
Corvinul HunedoaraGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Universitatea CraiovaGÜÇ PROFİLİCorvinul Hunedoara
83
Genel Güç
42
90
Hücum
73
74
Savunma
49
75
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Universitatea Craiova için gol beklentisi 2.55,Corvinul Hunedoara için 0.40 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.95 seviyesinde.

Universitatea Craiova gol profili2.55
Corvinul Hunedoara gol profili0.40
Toplam gol profili2.95
Güç farkı41

Universitatea Craiova İç Saha İstatistikleri

Universitatea Craiova · iç saha7G 2B 1M26-5 · 2.30 puan/maç
Universitatea Craiova · genel11G 5B 4M40-15 · 1.90 puan/maç

Corvinul Hunedoara Deplasman İstatistikleri

Corvinul Hunedoara · deplasman3G 1B 6M10-14 · 1.00 puan/maç
Corvinul Hunedoara · genel10G 2B 8M29-21 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%3540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%6540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%1040 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3540 maç örneklem
KG YOK%6540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Universitatea Craiova - Corvinul Hunedoara Form Durumu ve Maç Profili

Universitatea Craiova, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Corvinul Hunedoara maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Universitatea Craiova için 83/100, Corvinul Hunedoara için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+41 Universitatea CraiovaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.95Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.