Universitatea Cluj - Universitatea Craiova İstatistikleri ve Maç Analizi

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Universitatea Cluj iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Universitatea Craiova ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.82 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 30 Ocak 2027 18:00
Universitatea ClujGüç 65/100
VSCluj Arena
Universitatea CraiovaGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Universitatea ClujGÜÇ PROFİLİUniversitatea Craiova
65
Genel Güç
56
90
Hücum
88
54
Savunma
60
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Universitatea Cluj için gol beklentisi 1.59,Universitatea Craiova için 1.23 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.82 seviyesinde.

Universitatea Cluj gol profili1.59
Universitatea Craiova gol profili1.23
Toplam gol profili2.82
Güç farkı9

Universitatea Cluj İç Saha İstatistikleri

Universitatea Cluj · iç saha5G 4B 1M18-12 · 1.90 puan/maç
Universitatea Cluj · genel9G 5B 6M28-27 · 1.60 puan/maç

Universitatea Craiova Deplasman İstatistikleri

Universitatea Craiova · deplasman4G 3B 3M14-10 · 1.50 puan/maç
Universitatea Craiova · genel11G 5B 4M40-15 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%3040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Universitatea Cluj - Universitatea Craiova Form Durumu ve Maç Profili

Universitatea Cluj, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Universitatea Craiova maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Universitatea Cluj için 65/100, Universitatea Craiova için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 Universitatea ClujSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.