CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc İstatistikleri ve Maç Analizi

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

CFR Cluj iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Csíkszereda Miercurea Ciuc ise deplasmanda maç başına 0.80 gol atıp 2.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.86 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 23 Ocak 2027 18:00
CFR ClujGüç 58/100
VSStadionul Dr Constantin Rădulescu
Csíkszereda Miercurea CiucGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
CFR ClujGÜÇ PROFİLİCsíkszereda Miercurea Ciuc
58
Genel Güç
25
90
Hücum
65
54
Savunma
30
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre CFR Cluj için gol beklentisi 2.23,Csíkszereda Miercurea Ciuc için 0.62 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.86 seviyesinde.

CFR Cluj gol profili2.23
Csíkszereda Miercurea Ciuc gol profili0.62
Toplam gol profili2.86
Güç farkı33

CFR Cluj İç Saha İstatistikleri

CFR Cluj · iç saha4G 4B 2M16-12 · 1.60 puan/maç
CFR Cluj · genel6G 7B 7M24-26 · 1.25 puan/maç

Csíkszereda Miercurea Ciuc Deplasman İstatistikleri

Csíkszereda Miercurea Ciuc · deplasman1G 1B 8M8-24 · 0.40 puan/maç
Csíkszereda Miercurea Ciuc · genel4G 3B 13M14-34 · 0.75 puan/maç
FEM MARKET LAB

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6240 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%3840 maç örneklem

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

CFR Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc Form Durumu ve Maç Profili

CFR Cluj, genel form profilinde maç başına 1.25 puan toplarken,Csíkszereda Miercurea Ciuc maç başına 0.75 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri CFR Cluj için 58/100, Csíkszereda Miercurea Ciuc için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+33 CFR ClujSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.86Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.25 / 0.75Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.