Dinamo București - Corvinul Hunedoara İstatistikleri ve Maç Analizi

Dinamo București - Corvinul Hunedoara karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Dinamo București iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. Corvinul Hunedoara ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.97 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 23 Ocak 2027 18:00
Dinamo BucureștiGüç 84/100
VSStadionul Arcul de Triumf
Corvinul HunedoaraGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Dinamo București - Corvinul Hunedoara Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Dinamo BucureștiGÜÇ PROFİLİCorvinul Hunedoara
84
Genel Güç
42
90
Hücum
73
68
Savunma
49
80
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Dinamo București - Corvinul Hunedoara Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Dinamo București için gol beklentisi 2.50,Corvinul Hunedoara için 0.47 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.97 seviyesinde.

Dinamo București gol profili2.50
Corvinul Hunedoara gol profili0.47
Toplam gol profili2.97
Güç farkı42

Dinamo București İç Saha İstatistikleri

Dinamo București · iç saha8G 1B 1M25-7 · 2.50 puan/maç
Dinamo București · genel11G 5B 4M37-17 · 1.90 puan/maç

Corvinul Hunedoara Deplasman İstatistikleri

Corvinul Hunedoara · deplasman3G 1B 6M10-14 · 1.00 puan/maç
Corvinul Hunedoara · genel10G 2B 8M29-21 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Dinamo București - Corvinul Hunedoara Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Dinamo București - Corvinul Hunedoara Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Dinamo București - Corvinul Hunedoara Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Dinamo București - Corvinul Hunedoara Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Dinamo București - Corvinul Hunedoara Form Durumu ve Maç Profili

Dinamo București, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Corvinul Hunedoara maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Dinamo București için 84/100, Corvinul Hunedoara için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+42 Dinamo BucureștiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.97Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.