Universitatea Cluj - Dinamo București İstatistikleri ve Maç Analizi

Universitatea Cluj - Dinamo București karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Universitatea Cluj iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Dinamo București ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.90 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 16 Ocak 2027 18:00
Universitatea ClujGüç 65/100
VSCluj Arena
Dinamo BucureștiGüç 51/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Universitatea Cluj - Dinamo București Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Universitatea ClujGÜÇ PROFİLİDinamo București
65
Genel Güç
51
90
Hücum
88
54
Savunma
54
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Universitatea Cluj - Dinamo București Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Universitatea Cluj için gol beklentisi 1.71,Dinamo București için 1.18 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.90 seviyesinde.

Universitatea Cluj gol profili1.71
Dinamo București gol profili1.18
Toplam gol profili2.90
Güç farkı14

Universitatea Cluj İç Saha İstatistikleri

Universitatea Cluj · iç saha5G 4B 1M18-12 · 1.90 puan/maç
Universitatea Cluj · genel9G 5B 6M28-27 · 1.60 puan/maç

Dinamo București Deplasman İstatistikleri

Dinamo București · deplasman3G 4B 3M14-12 · 1.30 puan/maç
Dinamo București · genel11G 5B 4M37-17 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Universitatea Cluj - Dinamo București Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Universitatea Cluj - Dinamo București Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Universitatea Cluj - Dinamo București Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Universitatea Cluj - Dinamo București Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Universitatea Cluj - Dinamo București Form Durumu ve Maç Profili

Universitatea Cluj, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,Dinamo București maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Universitatea Cluj için 65/100, Dinamo București için 51/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 Universitatea ClujSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.