Voluntari - Universitatea Craiova İstatistikleri ve Maç Analizi

Voluntari - Universitatea Craiova karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Voluntari iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Universitatea Craiova ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.52 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 16 Ocak 2027 18:00
VoluntariGüç 65/100
VSStadionul Anghel Iordănescu
Universitatea CraiovaGüç 56/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Voluntari - Universitatea Craiova Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
VoluntariGÜÇ PROFİLİUniversitatea Craiova
65
Genel Güç
56
90
Hücum
88
63
Savunma
60
70
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Voluntari - Universitatea Craiova Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Voluntari için gol beklentisi 1.40,Universitatea Craiova için 1.12 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.52 seviyesinde.

Voluntari gol profili1.40
Universitatea Craiova gol profili1.12
Toplam gol profili2.52
Güç farkı9

Voluntari İç Saha İstatistikleri

Voluntari · iç saha6G 1B 3M15-9 · 1.90 puan/maç
Voluntari · genel8G 2B 10M28-34 · 1.30 puan/maç

Universitatea Craiova Deplasman İstatistikleri

Universitatea Craiova · deplasman4G 3B 3M14-10 · 1.50 puan/maç
Universitatea Craiova · genel11G 5B 4M40-15 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Voluntari - Universitatea Craiova Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Voluntari - Universitatea Craiova Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Voluntari - Universitatea Craiova Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Voluntari - Universitatea Craiova Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Voluntari - Universitatea Craiova Form Durumu ve Maç Profili

Voluntari, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Universitatea Craiova maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Voluntari için 65/100, Universitatea Craiova için 56/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 VoluntariSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.52Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.