Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin İstatistikleri ve Maç Analizi

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Pogoń Szczecin iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Zagłębie Lubin ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.85 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 27 Şubat 2027 17:00
Pogoń SzczecinGüç 61/100
VSStadion Miejski im Floriana Krygiera
Zagłębie LubinGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Pogoń SzczecinGÜÇ PROFİLİZagłębie Lubin
61
Genel Güç
45
90
Hücum
84
57
Savunma
46
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Pogoń Szczecin için gol beklentisi 1.78,Zagłębie Lubin için 1.06 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.85 seviyesinde.

Pogoń Szczecin gol profili1.78
Zagłębie Lubin gol profili1.06
Toplam gol profili2.85
Güç farkı16

Pogoń Szczecin İç Saha İstatistikleri

Pogoń Szczecin · iç saha5G 2B 3M17-11 · 1.70 puan/maç
Pogoń Szczecin · genel10G 3B 7M29-23 · 1.65 puan/maç

Zagłębie Lubin Deplasman İstatistikleri

Zagłębie Lubin · deplasman3G 2B 5M13-15 · 1.10 puan/maç
Zagłębie Lubin · genel8G 3B 9M22-23 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Form Durumu ve Maç Profili

Pogoń Szczecin, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Zagłębie Lubin maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Pogoń Szczecin için 61/100, Zagłębie Lubin için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Pogoń SzczecinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.85Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.