Motor Lublin - Zagłębie Lubin İstatistikleri ve Maç Analizi

Motor Lublin - Zagłębie Lubin karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Motor Lublin iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Zagłębie Lubin ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.46 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 23 Ekim 2026 16:00
Motor LublinGüç 51/100
VSMotor Lublin Arena
Zagłębie LubinGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

32/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Motor Lublin - Zagłębie Lubin Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Motor LublinGÜÇ PROFİLİZagłębie Lubin
51
Genel Güç
50
81
Hücum
84
57
Savunma
52
55
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Motor Lublin - Zagłębie Lubin Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Motor Lublin için gol beklentisi 1.25,Zagłębie Lubin için 1.21 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.46 seviyesinde.

Motor Lublin gol profili1.25
Zagłębie Lubin gol profili1.21
Toplam gol profili2.46
Güç farkı1

Motor Lublin İç Saha İstatistikleri

Motor Lublin · iç saha3G 4B 3M12-11 · 1.30 puan/maç
Motor Lublin · genel7G 6B 7M28-29 · 1.35 puan/maç

Zagłębie Lubin Deplasman İstatistikleri

Zagłębie Lubin · deplasman4G 1B 5M13-13 · 1.30 puan/maç
Zagłębie Lubin · genel9G 2B 9M23-21 · 1.45 puan/maç
FEM MARKET LAB

Motor Lublin - Zagłębie Lubin Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Motor Lublin - Zagłębie Lubin Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%3840 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Motor Lublin - Zagłębie Lubin Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Motor Lublin - Zagłębie Lubin Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Motor Lublin - Zagłębie Lubin Form Durumu ve Maç Profili

Motor Lublin, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Zagłębie Lubin maç başına 1.45 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Motor Lublin için 51/100, Zagłębie Lubin için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 Motor LublinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.46Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.45Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.