Pogoń Szczecin - Radomiak Radom İstatistikleri ve Maç Analizi

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Pogoń Szczecin iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Radomiak Radom ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.54 gol beklentisi gösteriyor.

Poland · Polish Ekstraklasa · 24 Ekim 2026 15:30
Pogoń SzczecinGüç 61/100
VSStadion Miejski im Floriana Krygiera
Radomiak RadomGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Pogoń SzczecinGÜÇ PROFİLİRadomiak Radom
61
Genel Güç
29
90
Hücum
62
63
Savunma
30
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Pogoń Szczecin için gol beklentisi 2.09,Radomiak Radom için 0.46 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.54 seviyesinde.

Pogoń Szczecin gol profili2.09
Radomiak Radom gol profili0.46
Toplam gol profili2.54
Güç farkı32

Pogoń Szczecin İç Saha İstatistikleri

Pogoń Szczecin · iç saha5G 2B 3M15-9 · 1.70 puan/maç
Pogoń Szczecin · genel9G 3B 8M26-23 · 1.50 puan/maç

Radomiak Radom Deplasman İstatistikleri

Radomiak Radom · deplasman1G 4B 5M7-22 · 0.70 puan/maç
Radomiak Radom · genel5G 5B 10M22-39 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%6840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%3240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6840 maç örneklem
KG YOK%3240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom Form Durumu ve Maç Profili

Pogoń Szczecin, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,Radomiak Radom maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Pogoń Szczecin için 61/100, Radomiak Radom için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+32 Pogoń SzczecinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.54Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.