NŠ Mura - Tottenham Hotspur İstatistikleri ve Maç Analizi

NŠ Mura - Tottenham Hotspur karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

NŠ Mura iç sahada maç başına 0.50 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Tottenham Hotspur ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.66 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 25 Kasım 2021 15:45
NŠ MuraGüç 25/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
Tottenham HotspurGüç 52/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

NŠ Mura - Tottenham Hotspur Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
NŠ MuraGÜÇ PROFİLİTottenham Hotspur
25
Genel Güç
52
54
Hücum
90
32
Savunma
49
40
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

NŠ Mura - Tottenham Hotspur Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre NŠ Mura için gol beklentisi 0.57,Tottenham Hotspur için 2.08 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.66 seviyesinde.

NŠ Mura gol profili0.57
Tottenham Hotspur gol profili2.08
Toplam gol profili2.66
Güç farkı27

NŠ Mura İç Saha İstatistikleri

NŠ Mura · iç saha0G 0B 2M1-4 · 0.00 puan/maç
NŠ Mura · genel0G 0B 4M2-10 · 0.00 puan/maç

Tottenham Hotspur Deplasman İstatistikleri

Tottenham Hotspur · deplasman3G 4B 3M17-14 · 1.30 puan/maç
Tottenham Hotspur · genel13G 4B 3M46-18 · 2.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

NŠ Mura - Tottenham Hotspur Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5522 maçlık örneklem
KG VAR%6822 maçlık örneklem
2.5 ALT%4522 maçlık örneklem
KG YOK%3222 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3622 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1422 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3222 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4522 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%899 maçlık örneklem
İY KG VAR%339 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

NŠ Mura - Tottenham Hotspur Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2722 maç örneklem
X%4122 maç örneklem
2%3222 maç örneklem
1X%6822 maç örneklem
X2%7322 maç örneklem

NŠ Mura - Tottenham Hotspur Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7722 maç örneklem
1.5 ALT%2322 maç örneklem
2.5 ÜST%5522 maç örneklem
2.5 ALT%4522 maç örneklem
3.5 ÜST%3622 maç örneklem
3.5 ALT%6422 maç örneklem
4.5 ÜST%1422 maç örneklem
4.5 ALT%8622 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2322 maç örneklem
2-3 GOL%4122 maç örneklem
4+ GOL%3622 maç örneklem

NŠ Mura - Tottenham Hotspur Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6822 maç örneklem
KG YOK%3222 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8622 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3222 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1422 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7322 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4522 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2322 maç örneklem

NŠ Mura - Tottenham Hotspur İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%899 maç örneklem
İY 0.5 ALT%119 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%679 maç örneklem
İY 1.5 ALT%339 maç örneklem
İY KG VAR%339 maç örneklem
İY KG YOK%679 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

NŠ Mura - Tottenham Hotspur Form Durumu ve Maç Profili

NŠ Mura, genel form profilinde maç başına 0.00 puan toplarken,Tottenham Hotspur maç başına 2.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri NŠ Mura için 25/100, Tottenham Hotspur için 52/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+27 Tottenham HotspurSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.66Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.00 / 2.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.