NŠ Mura - Stade Rennais İstatistikleri ve Maç Analizi

NŠ Mura - Stade Rennais karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

NŠ Mura iç sahada maç başına 0.00 gol üretirken maç başına 2.00 gol yiyor. Stade Rennais ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.02 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 21 Ekim 2021 15:45
NŠ MuraGüç 25/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
Stade RennaisGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

NŠ Mura - Stade Rennais Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
NŠ MuraGÜÇ PROFİLİStade Rennais
25
Genel Güç
49
35
Hücum
84
32
Savunma
54
40
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

NŠ Mura - Stade Rennais Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre NŠ Mura için gol beklentisi 0.22,Stade Rennais için 1.81 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.02 seviyesinde.

NŠ Mura gol profili0.22
Stade Rennais gol profili1.81
Toplam gol profili2.02
Güç farkı24

NŠ Mura İç Saha İstatistikleri

NŠ Mura · iç saha0G 0B 1M0-2 · 0.00 puan/maç
NŠ Mura · genel0G 0B 2M1-7 · 0.00 puan/maç

Stade Rennais Deplasman İstatistikleri

Stade Rennais · deplasman3G 3B 4M13-12 · 1.20 puan/maç
Stade Rennais · genel9G 6B 5M34-19 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

NŠ Mura - Stade Rennais Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4321 maçlık örneklem
KG VAR%3821 maçlık örneklem
2.5 ALT%5721 maçlık örneklem
KG YOK%6221 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1021 maçlık örneklem
4.5 ÜST%021 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2421 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3821 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%5819 maçlık örneklem
İY KG VAR%519 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

NŠ Mura - Stade Rennais Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3821 maç örneklem
X%2421 maç örneklem
2%3821 maç örneklem
1X%6221 maç örneklem
X2%6221 maç örneklem

NŠ Mura - Stade Rennais Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6721 maç örneklem
1.5 ALT%3321 maç örneklem
2.5 ÜST%4321 maç örneklem
2.5 ALT%5721 maç örneklem
3.5 ÜST%1021 maç örneklem
3.5 ALT%9021 maç örneklem
4.5 ÜST%021 maç örneklem
4.5 ALT%10021 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3321 maç örneklem
2-3 GOL%5721 maç örneklem
4+ GOL%1021 maç örneklem

NŠ Mura - Stade Rennais Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3821 maç örneklem
KG YOK%6221 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6721 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2421 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%021 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6221 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3821 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1921 maç örneklem

NŠ Mura - Stade Rennais İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%5819 maç örneklem
İY 0.5 ALT%4219 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%2619 maç örneklem
İY 1.5 ALT%7419 maç örneklem
İY KG VAR%519 maç örneklem
İY KG YOK%9519 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

NŠ Mura - Stade Rennais Form Durumu ve Maç Profili

NŠ Mura, genel form profilinde maç başına 0.00 puan toplarken,Stade Rennais maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri NŠ Mura için 25/100, Stade Rennais için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 Stade RennaisSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.02Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.00 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.