Stade Rennais - NŠ Mura İstatistikleri ve Maç Analizi

Stade Rennais - NŠ Mura karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Stade Rennais iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. NŠ Mura ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 5.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.90 gol beklentisi gösteriyor.

Europe · UEFA Champions League · 4 Kasım 2021 18:00
Stade RennaisGüç 74/100
VSStadyum bilgisi bekleniyor
NŠ MuraGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

52/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Stade Rennais - NŠ Mura Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Stade RennaisGÜÇ PROFİLİNŠ Mura
74
Genel Güç
25
90
Hücum
73
68
Savunma
30
70
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Stade Rennais - NŠ Mura Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Stade Rennais için gol beklentisi 3.50,NŠ Mura için 0.40 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.90 seviyesinde.

Stade Rennais gol profili3.50
NŠ Mura gol profili0.40
Toplam gol profili3.90
Güç farkı49

Stade Rennais İç Saha İstatistikleri

Stade Rennais · iç saha6G 3B 1M21-7 · 2.10 puan/maç
Stade Rennais · genel9G 6B 5M33-20 · 1.65 puan/maç

NŠ Mura Deplasman İstatistikleri

NŠ Mura · deplasman0G 0B 1M1-5 · 0.00 puan/maç
NŠ Mura · genel0G 0B 3M2-9 · 0.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Stade Rennais - NŠ Mura Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3821 maçlık örneklem
KG VAR%4821 maçlık örneklem
2.5 ALT%6221 maçlık örneklem
KG YOK%5221 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2921 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1421 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3821 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2921 maçlık örneklem
İY 0.5 ÜST%8121 maçlık örneklem
İY KG VAR%1921 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Stade Rennais - NŠ Mura Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5221 maç örneklem
X%2421 maç örneklem
2%2421 maç örneklem
1X%7621 maç örneklem
X2%4821 maç örneklem

Stade Rennais - NŠ Mura Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7121 maç örneklem
1.5 ALT%2921 maç örneklem
2.5 ÜST%3821 maç örneklem
2.5 ALT%6221 maç örneklem
3.5 ÜST%2921 maç örneklem
3.5 ALT%7121 maç örneklem
4.5 ÜST%1421 maç örneklem
4.5 ALT%8621 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2921 maç örneklem
2-3 GOL%4321 maç örneklem
4+ GOL%2921 maç örneklem

Stade Rennais - NŠ Mura Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4821 maç örneklem
KG YOK%5221 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8621 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3821 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1421 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6221 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2921 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%521 maç örneklem

Stade Rennais - NŠ Mura İlk Yarı İstatistikleri

İY 0.5 ÜST%8121 maç örneklem
İY 0.5 ALT%1921 maç örneklem
İY 1.5 ÜST%3321 maç örneklem
İY 1.5 ALT%6721 maç örneklem
İY KG VAR%1921 maç örneklem
İY KG YOK%8121 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Stade Rennais - NŠ Mura Form Durumu ve Maç Profili

Stade Rennais, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,NŠ Mura maç başına 0.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Stade Rennais için 74/100, NŠ Mura için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+49 Stade RennaisSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 0.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.