Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse İstatistikleri ve Maç Analizi

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sanfrecce Hiroshima iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Shimizu S-Pulse ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.78 gol beklentisi gösteriyor.

Japan · Japanese J1 League · 24 Ekim 2026 05:00
Sanfrecce HiroshimaGüç 82/100
VSEdion Peace Wing Hiroshima
Shimizu S-PulseGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sanfrecce HiroshimaGÜÇ PROFİLİShimizu S-Pulse
82
Genel Güç
65
90
Hücum
88
71
Savunma
60
80
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sanfrecce Hiroshima için gol beklentisi 1.85,Shimizu S-Pulse için 0.93 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.78 seviyesinde.

Sanfrecce Hiroshima gol profili1.85
Shimizu S-Pulse gol profili0.93
Toplam gol profili2.78
Güç farkı17

Sanfrecce Hiroshima İç Saha İstatistikleri

Sanfrecce Hiroshima · iç saha8G 1B 1M21-6 · 2.50 puan/maç
Sanfrecce Hiroshima · genel12G 3B 5M40-23 · 1.95 puan/maç

Shimizu S-Pulse Deplasman İstatistikleri

Shimizu S-Pulse · deplasman3G 1B 1M7-5 · 2.00 puan/maç
Shimizu S-Pulse · genel7G 4B 2M20-12 · 1.92 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6822 maçlık örneklem
KG VAR%4522 maçlık örneklem
2.5 ALT%3222 maçlık örneklem
KG YOK%5522 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2722 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1422 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5522 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1822 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6822 maç örneklem
X%922 maç örneklem
2%2322 maç örneklem
1X%7722 maç örneklem
X2%3222 maç örneklem

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8222 maç örneklem
1.5 ALT%1822 maç örneklem
2.5 ÜST%6822 maç örneklem
2.5 ALT%3222 maç örneklem
3.5 ÜST%2722 maç örneklem
3.5 ALT%7322 maç örneklem
4.5 ÜST%1422 maç örneklem
4.5 ALT%8622 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1822 maç örneklem
2-3 GOL%5522 maç örneklem
4+ GOL%2722 maç örneklem

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4522 maç örneklem
KG YOK%5522 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8622 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5522 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4522 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5922 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1822 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%522 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse Form Durumu ve Maç Profili

Sanfrecce Hiroshima, genel form profilinde maç başına 1.95 puan toplarken,Shimizu S-Pulse maç başına 1.92 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sanfrecce Hiroshima için 82/100, Shimizu S-Pulse için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 Sanfrecce HiroshimaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.78Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.95 / 1.92Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.