Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica İstatistikleri ve Maç Analizi

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Varaždin iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Slaven Belupo Koprivnica ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.00 gol beklentisi gösteriyor.

Croatia · Croatian First Football League · 24 Ekim 2026 15:00
VaraždinGüç 75/100
VSStadion Varteks
Slaven Belupo KoprivnicaGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
VaraždinGÜÇ PROFİLİSlaven Belupo Koprivnica
75
Genel Güç
62
90
Hücum
90
71
Savunma
57
70
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Varaždin için gol beklentisi 1.66,Slaven Belupo Koprivnica için 1.34 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.00 seviyesinde.

Varaždin gol profili1.66
Slaven Belupo Koprivnica gol profili1.34
Toplam gol profili3.00
Güç farkı13

Varaždin İç Saha İstatistikleri

Varaždin · iç saha6G 4B 0M18-6 · 2.20 puan/maç
Varaždin · genel9G 5B 5M33-23 · 1.68 puan/maç

Slaven Belupo Koprivnica Deplasman İstatistikleri

Slaven Belupo Koprivnica · deplasman5G 1B 4M20-11 · 1.60 puan/maç
Slaven Belupo Koprivnica · genel10G 3B 7M41-28 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4520 maçlık örneklem
KG VAR%3020 maçlık örneklem
2.5 ALT%5520 maçlık örneklem
KG YOK%7020 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3020 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1520 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4520 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3520 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5020 maç örneklem
X%2520 maç örneklem
2%2520 maç örneklem
1X%7520 maç örneklem
X2%5020 maç örneklem

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6520 maç örneklem
1.5 ALT%3520 maç örneklem
2.5 ÜST%4520 maç örneklem
2.5 ALT%5520 maç örneklem
3.5 ÜST%3020 maç örneklem
3.5 ALT%7020 maç örneklem
4.5 ÜST%1520 maç örneklem
4.5 ALT%8520 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3520 maç örneklem
2-3 GOL%3520 maç örneklem
4+ GOL%3020 maç örneklem

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3020 maç örneklem
KG YOK%7020 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6520 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4520 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1520 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5020 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3520 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2020 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Varaždin - Slaven Belupo Koprivnica Form Durumu ve Maç Profili

Varaždin, genel form profilinde maç başına 1.68 puan toplarken,Slaven Belupo Koprivnica maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Varaždin için 75/100, Slaven Belupo Koprivnica için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 VaraždinSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.00Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.68 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.