Osijek - Rudeš İstatistikleri ve Maç Analizi

Osijek - Rudeš karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Osijek iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Rudeš ise deplasmanda maç başına 1.57 gol atıp 1.71 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.21 gol beklentisi gösteriyor.

Croatia · Croatian First Football League · 24 Ekim 2026 15:00
OsijekGüç 63/100
VSOpus Arena
RudešGüç 54/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Osijek - Rudeš Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
OsijekGÜÇ PROFİLİRudeš
63
Genel Güç
54
90
Hücum
90
49
Savunma
40
70
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Osijek - Rudeš Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Osijek için gol beklentisi 1.79,Rudeš için 1.42 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.21 seviyesinde.

Osijek gol profili1.79
Rudeš gol profili1.42
Toplam gol profili3.21
Güç farkı9

Osijek İç Saha İstatistikleri

Osijek · iç saha6G 1B 3M17-14 · 1.90 puan/maç
Osijek · genel10G 6B 4M40-29 · 1.80 puan/maç

Rudeš Deplasman İstatistikleri

Rudeš · deplasman3G 2B 2M11-12 · 1.57 puan/maç
Rudeš · genel3G 3B 6M16-29 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Osijek - Rudeš Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5024 maçlık örneklem
KG VAR%5824 maçlık örneklem
2.5 ALT%5024 maçlık örneklem
KG YOK%4224 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4224 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2124 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4624 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4624 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Osijek - Rudeš Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4224 maç örneklem
X%2524 maç örneklem
2%3324 maç örneklem
1X%6724 maç örneklem
X2%5824 maç örneklem

Osijek - Rudeš Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8324 maç örneklem
1.5 ALT%1724 maç örneklem
2.5 ÜST%5024 maç örneklem
2.5 ALT%5024 maç örneklem
3.5 ÜST%4224 maç örneklem
3.5 ALT%5824 maç örneklem
4.5 ÜST%2124 maç örneklem
4.5 ALT%7924 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1724 maç örneklem
2-3 GOL%4224 maç örneklem
4+ GOL%4224 maç örneklem

Osijek - Rudeš Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5824 maç örneklem
KG YOK%4224 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8324 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4624 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2124 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7124 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4624 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2124 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Osijek - Rudeš Form Durumu ve Maç Profili

Osijek, genel form profilinde maç başına 1.80 puan toplarken,Rudeš maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Osijek için 63/100, Rudeš için 54/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+9 OsijekSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.21Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.80 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.