FC Cincinnati - Columbus Crew İstatistikleri ve Maç Analizi

FC Cincinnati - Columbus Crew karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

FC Cincinnati iç sahada maç başına 2.90 gol üretirken maç başına 2.40 gol yiyor. Columbus Crew ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.29 gol beklentisi gösteriyor.

United States · American Major League Soccer · 18 Ekim 2026 21:00
FC CincinnatiGüç 66/100
VSTQL Stadium
Columbus CrewGüç 40/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

FC Cincinnati - Columbus Crew Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FC CincinnatiGÜÇ PROFİLİColumbus Crew
66
Genel Güç
40
90
Hücum
90
30
Savunma
40
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

FC Cincinnati - Columbus Crew Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre FC Cincinnati için gol beklentisi 2.70,Columbus Crew için 1.58 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.29 seviyesinde.

FC Cincinnati gol profili2.70
Columbus Crew gol profili1.58
Toplam gol profili4.29
Güç farkı26

FC Cincinnati İç Saha İstatistikleri

FC Cincinnati · iç saha6G 2B 2M29-24 · 2.00 puan/maç
FC Cincinnati · genel7G 7B 6M45-47 · 1.40 puan/maç

Columbus Crew Deplasman İstatistikleri

Columbus Crew · deplasman2G 2B 6M15-17 · 0.80 puan/maç
Columbus Crew · genel8G 3B 8M31-25 · 1.42 puan/maç
FEM MARKET LAB

FC Cincinnati - Columbus Crew Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7124 maçlık örneklem
KG VAR%7524 maçlık örneklem
2.5 ALT%2924 maçlık örneklem
KG YOK%2524 maçlık örneklem
3.5 ÜST%6724 maçlık örneklem
4.5 ÜST%5424 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6224 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5824 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

FC Cincinnati - Columbus Crew Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6224 maç örneklem
X%1724 maç örneklem
2%2124 maç örneklem
1X%7924 maç örneklem
X2%3824 maç örneklem

FC Cincinnati - Columbus Crew Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8324 maç örneklem
1.5 ALT%1724 maç örneklem
2.5 ÜST%7124 maç örneklem
2.5 ALT%2924 maç örneklem
3.5 ÜST%6724 maç örneklem
3.5 ALT%3324 maç örneklem
4.5 ÜST%5424 maç örneklem
4.5 ALT%4624 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1724 maç örneklem
2-3 GOL%1724 maç örneklem
4+ GOL%6724 maç örneklem

FC Cincinnati - Columbus Crew Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7524 maç örneklem
KG YOK%2524 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9224 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6224 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%5024 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8324 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5824 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2924 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

FC Cincinnati - Columbus Crew Form Durumu ve Maç Profili

FC Cincinnati, genel form profilinde maç başına 1.40 puan toplarken,Columbus Crew maç başına 1.42 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri FC Cincinnati için 66/100, Columbus Crew için 40/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+26 FC CincinnatiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.29Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.40 / 1.42Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.